ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חדשות הפורומים, גיליון 22 

חדשות הפורומים, גיליון 22

 
 
מיכל יפה

לבנון מגיעה לפורומים, מה אומרים הכוכבים ומה אומרים המשמיצים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

שתי אצבעות מפורום אקטואליה

אהוד ברק וחסן נאסראללה החליטו בשבילנו על עוד "שבוע לבנון". ואם כבר כולנו מסובים סביב שולחן הסדר המקומי הישן, הרי אנו מצווים לשאול את עצמנו מה נשתנה הלילה הזה באיזה מקלט פרובינציאלי בקרית שמונה או בפורום אקטואליה בנענע.

המהדרין מצווים עלינו גם לשאול את עצמנו כמה באמת אנחנו מרגישים עצמנו כאילו בננו הוא זה שעלול להיות המת הבא כמו שנשאל בפורום מעמד האישה ב-IOL ומסיימים בקריאת לשנה הזאת מחוץ ללבנון שהופיעה בפורום אקטואליה בנטקינג.
 

מזל נאחס

אסטרולוגיה - מקצוע מפוקפק או מדע מהימן?
 אסטרולוגיה - מקצוע מפוקפק או מדע מהימן?   
קרה לכם פעם שפתחתם עיתון ביום שישי ובמדור ההורוסקופ היה כתוב שבדיוק השבוע יש לכם סיכויים מצויינים לפגוש את זאת שתהפוך לאהבת חייכם, ושבוע אחרי זה אתם שוב בבית לבד בשביל לקרוא את אותו מדור אסטרולוגיה?

זה כנראה גם מה שקרה לאותו אחד בפורום אסטרולוגיה ב-IOL שהשאיר הודעה בוטה וגסת רוח המגנה את מקצוע האסטרולוגיה. נוסח קצת יותר מנומק ועדין הופיע בפורום אסטרולוגיה בתפוז. הכותב, בן מזל עקרב, התלונן כי כל מה שקרה לו בכל יום בשבוע היה מנוגד בתכלית לתחזית היומית שפורסמה על ידי מנהל הפורום, האסטרולוג יאיר טריבלסקי.

טריבלסקי, כיאה לבן מאזניים, לא איבד את העשתונות וענה לאותו ספקן באריכות.
 
 

משמיצים ומגיבים

כמעט כל מי שמתקשר איכשהו לעולם המחשבים או שברשימת הדואר שלו מופיע מישהו כזה, קיבל בחודש האחרון לפחות אימייל אחד המזהיר מקניות באתר 4SALE. בשבוע שעבר הופיעה בכל פורום אפשרי תגובה לאותו מכתב. נדמה שהתגובה לא נכתבה במיוחד לפורומים, אלא מישהו פחות העתיק לפורומים את מכתב התגובה של מיכאל חזות, מנכ"ל 4SALE, שנשלח כנראה למפיץ האימייל.

לא ברור אם העיתוי בה הושארה התגובה בפורומים היה מקרי או לא, אבל למחרת הופעת ההודעה בפורומים פורסמה בידיעות אחרונות כתבה על 4SALE שלהגיד עליה לא מחמיאה זה יהיה להגדיר מחדש את מושג האנדרסטייטמנט.
 

קצרים

``הנחתי את העכבר על שורת החיפוש ביאהו והנחתי את הנעל על כפתור האנטר` -` מוידויו של ההאקר
 ``הנחתי את העכבר על שורת החיפוש ביאהו והנחתי את הנעל על כפתור האנטר` -` מוידויו של ההאקר   
בשבוע שעבר דיווחנו פה על הזעזועים בפורום האוכל ב-.IOL להלן תגובת הנהלת הקהילות כפי שהתפרסמה בפורום המשוב.

ועוד מ-:IOL בפורום אדם ואינטרנט אפשר היה ללמוד השבוע למה לא להגשים פנטזיות.

ולסיום, בפורום אבטחת מידע בנענע הופיע וידויו המרגש של האקר צעיר המספר למה הפיל את יאהו! (כדי להסית את תשומת הלב הציבורית מהארועים בלבנון) ואיך (כל החבר`ה מהכיתה התגייסו). שבוע טוב ושקט שיהיה לנו. בלי פריצות ובלי פיצוצים.
 

פורומים חדשים

 
האימייל האדום של חדשות הפורומים

ממטולה ועד אילת, מתוך המקלטים ומראש ההרים, שילחו לנו פרטים על התרחשויות מרתקות בפורומים באימייל, בדואר, בפקס, עם יונה או על-ידי שליח (אם כי, באימייל זה כנראה יגיע הכי מהר).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by