ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שירות השוואת מחירי גלישה ב-ynet 
 
 
עידו קינן

מדור המחשבים של האתר השיק שירות השוואת מחירי חיבור לאינטרנט; עורך המדור: הספקים יעדכנו אותנו על שינויים במחירים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הדבר האחרון שישראלים מוכנים לשלם עליו זה חיבור לאינטרנט. כלומר, הם קונים מחשב, משלמים על החשמל לתפעולו, מוסיפים כמה זוזים על דיסקים ריקים עליהם יצרבו אופיס וחלונות, חותמים על הוראת קבע לבזק/כבלים ולספק האינטרנט על הגלישה – וסוגרים את הארנק. מזל ש-ynet עדיין בחינם בארץ, אחרת אף גולש לא היה זוכה לראות את השירות החדש של האתר – השוואת מחירי חבילות אינטרנט.

בשירות החדש, שפותח על ידי אנשי ynet והושק היום (ה'), בוחרים הגולשים את סוג החיבור (טלפון, כבלים או ADSL), ומקבלים טבלה שממיינת את החבילות לפי מחיר, מהירות, משך ההתחייבות לחיבור ועוד. ניתן למיין את החבילות לפי כל אחד מהקריטריונים, ובחירת חבילה תקפיץ חלון שמחשב את המחיר החודשי (כולל תשלום לבזק או לכבלים).

"יש לנו קשר עם ספקי האינטרנט", אמר עורך מדור המחשבים של ynet, גל מור. "כל ספק שיסכים לעדכן אותנו בקביעות – יופיע בטבלה. ספק שלא יעדכן אותנו – יוסר ממנה". הוא מודה שייתכנו טעויות בטבלה, במיוחד בשלב ההרצה, ולכן קורא לגולשים להודיע לו אם הם מוצאים טעויות כאלה.

למה אי אפשר לקבל טבלה שמציגה רק מהירות גלישה ספציפית?
"יכול להיות שנוסיף את זה. אבל אנשים רוצים להשוות בין חבילות בגדלים שונים – לפעמים ההבדל הוא עשרה שקלים, ושווה כבר לקחת את החבילה הגדולה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by