ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
RIAA: ביהמ"ש טועה ומטעה 
 
 
רויטרס

תאגידי הסרטים והמוזיקה לא מרוצים מהחלטת בית המשפט שקבע כי גרוקסטר ומורפיאוס לא מפירות שום חוק. RIAA ו-MPAA הגישו בקשת ערעור לביהמ"ש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברות המוזיקה והסרטים הודיעו ביום ג' כי הן הגישו בקשות לבית המשפט לערעורים, על מנת לנסות ולהפוך על פיה החלטה קודמת של בית משפט אשר פסק כי שני שירותי החלפת קבצים באינטרנט אינם אחראים בפני החוק להפרת זכויות היוצרים המתרחשת על רשתותיהם.

קבוצות הסחר של חברות המדיה, RIAA של המוזיקה ו-MPAA של הסרטים, שמנסות להאבק באגרסיביות בפיראטיות האון-ליין, חטפו מכה ניצחת באביב כאשר השופט המחוזי סטפן ווילסון בלוס-אנג'לס פסק כי גרוקסטר ומורפיאוס לא יסגרו, כיוון שאין ביכולתן לשלוט איזה מידע ישותף ויועבר על גבי רשתותיהן.
 
 
שני הקוזקים הנגזלים יצאו בהכרזה כי פסיקת בית הדין המחוזי התרחקה באופן דרמטי מפסיקות קודמות של מערכת המשפט בנושא חוק זכויות היוצרים. הבקשות הוגשו לבית המשפט לערעורים בדרגה התשיעית בסן פרנסיסקו.

"זה פשוט לא צודק" אמר קארי שרמן, נשיא RIAA (שמבין כנראה טוב יותר מהשופט בענייני חוסר צדק). "מדובר בעסקים שנבנו במיוחד עבור החלפה בלתי חוקית של חומר מוגן בזכויות יוצרים, והם מרוויחים כסף מזה. בית המשפט לעירעורים צריך למצוא אותם אחראים בפני החוק".

מייק פייג', עורך הדין של גרוקסטר, אמר כי החברה בטוחה כי ביהמ"ש לערעורים יגיע לאותן מסקנות שאליהן הגיע וילסון. "במבט ראשון, אין כל חדש במסמכים שהם הגישו שהם לא טענו כבר במחוזי ונדחו. אנו מצפים שביהמ"ש לערעורים יפעל באותה הדרך".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by