ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בואו איתי אם אתם רוצים לחיות 
 
 אף אחד לא שומר על המחשב שלנו   
 
מערכת חיים ברשת

וירוס חדש משתמש בפרצת האבטחה שהכניסה את הבלאסטר אל מחשבינו – דווקא כדי להעיף את הבלאסטר משם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחת הסצינות הזכורות יותר בסרט "השוטר אזולאי" היא אותה אחת בה פוסע השוטר טוב הלב ברחוב עליו הוא אמור לשמור, מנהל שיחה עם הזונה הנאווה והצעירה, ומאחוריו מתנהלת גניבה. אחרי שהגניבה מסתיימת מביט השוטר שוב אל הרחוב שמאחוריו, רואה כי הכל טוב, וממשיך בסיורו.

דומה שהשוטר אזולאי שומר על המחשב שלנו. הפרצות במערכות ההפעלה של מיקרוסופט הפכו לבדיחה עצובה באמת. לפני שבוע הסתובב הבלאסטר הארור ברחבי הרשת והקריס כל מחשב שני, והשבוע כבר מתרוצץ וירוס נוסף, הפעם "חיובי", דרך אותן פרצות בדיוק, כדי להלחם בעוולות קודמו.

Welchia, כך מכונה הוירוס החדש, חודר למחשב שטרם חיסן את עצמו מפגיעות הבלאסטר, מחפש את קובץ ה-msblast.exe הידוע, מסיר אותו ומנסה להתקין את טלאי האבטחה של מיקרוסופט. אבל זה כמובן לא מספיק לו, והוא נשאר במחשב לו עזר ומשתמש בו כדי לאתר עוד מחשבים נגועים.
 
 
לא, תיקון קטן. לא מדובר בשוטר אזולאי כי אם בגרסה משודעכת של השוטר האוויל הזה. מערכות ההפעלה של מיקרוסופט מאפשרת לגנבים לגנוב, ואז לאנשי המשמר האזרחי הלא-מוצהר לבוא ולהרביץ לגנבים, לפני שהן חושבות להביט אחורה ולומר לעצמן שהכל בסדר, שהשכונה הממוחשבת בטוחה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by