ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חדירה כפולה לפרטיות 
 
 
מערכת חיים ברשת

עו"ד אוסטרלי בלונדון תיכנן לשלוח אימייל זימה לחבר, אבל לחיצה על הכפתור הלא נכון חשפה בפני העולם כולו (כולל הבוס) את הפנטזיות המיניות שלו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בפעם הבאה שאתם שולחים אימייל, תבדקו פעמיים למי הוא מיועד. במיוחד אם אתם מתארים את התנוחות האהובות עליכם, ומה בדיוק הייתם רוצים לעשות לגיק החטוב מהתמיכה. או אולי ננסה רגע של דמיון מודרך - דמיינו את הבוסית שלכם קוראת את המייל הבא, פרי עטכם: "אח שלי, לי' (שם של מישהי מהמשרד) בא על חדירה כפולה, אז תגיד מתי אתה והזין שלך בסביבה". עכשיו דמיינו את אלה מהמשרד ליד קוראים את זה. וגם את כל החברים שלהם קוראים את זה, וגם החברים שלהם, וכן הלאה. זוועה, לא ככה?!

רק שזה קרה באמת, כולל הניסוח המילואימניקי האווילי. עורך הדין פטריק סמית' לחץ מבלי משים על הכפתור הלא נכון בעכבר בבוקר ה-30 ביולי. באותה שניה לא רק שגרם לעצמו פאדיחה בקנה מידה קולוסאלי, אלא גם הרס לעצמו את הקריירה. בסך הכול הוא ענה לאימייל שבו הוזמנו כמה חברים לשתות. בתגובה הוא כתב לאחד הממוענים לאימייל המקורי, חברו הטוב וון קינג, שבא לו להזדיין איתו ועם מישהי מהמשרד, רק שבמקום ללחוץ על reply הוא לחץ על reply to all, וכך למדו כל הממוענים לאימייל המקורי על חיבתו לחדירה כפולה ועל מחשבות הזימה שלו על מישהי ממשרד אחר. הם גם פירוורדו את זה הלאה, והאימייל מצא את עצמו מקיף את העולם.
 
 
בין היתר, הוא גם הגיע לבוס של סמית', קליפורד צ'אנס, שלא חשב שזה מצחיק במיוחד. "הוא הושעה", אמר דובר מטעם צ'אנס ל-observer בהתייחסו לגורלו של סמית', וסירב להגיב לשאלה על המשך העסקתו.

הסיפור הזה מזכיר לכם משהו? זה לא הפעם הראשונה שכזה דבר קורה. אימייל של קלייר סווייר לבן זוגה, ובו היא מפרטת את האיכויות הקולינריות של השפיך שלו, הופץ ברחבי האינטרנט עוד ב-2000. והיא לא היחידה, ז'קלין קים שלחה לחברות דיווח על דייט ופיטר צ'אנג נשבע "לזיין כל בחורה לוהטת בקוריאה תוך שנתיים", שניהם בטח לא ידעו איפה לקבור את עצמם (אולי במקום בלי אינטרנט) אחרי שהאימיילים שלהם נחתו בכמעט כל תיבת מייל בעולם.

כל מעידות האימייל מזכירות לכולנו איזה כיף זה שיש אינטרנט, כי עזבו את כל ההמצאות והטכנולוגיה מצילת החיים שמפתחים חוקרים במקומות נידחים (כמו אוניברסיטאות), מה שאנשים באמת רוצים זה שיתנו להם ממשק נוח יותר להפיץ את בדיחות בתי השימוש שלהם ולשלוח אימיילי זימה מהעבודה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by