ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ככה ייעשה למלשן של הכיתה 
 
 it`s my party and i`ll cry if i want to   
 
מערכת חיים ברשת

אף אחד לא אוהב את SCO, החברה שמאיימת על קהילת הקוד הפתוח. עכשיו גם אינטל לא רוצה שייראו אותן ביחד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ב-SCO קיבלו את תוצאות הרבעון השלישי בששון ובגיל, ודיווחו על רווח של 3.1 מיליון דולר מהכנסה של 20.1 מיליון דולר, שזה שיפור משמעותי ביחס לרבעון המקביל בשנה שעברה, אז הפסידה החברה 4.5 מיליון דולר מהכנסה של 15.4 מיליון.

בחברה לא יכלו להתאפק, ואפופי ביטחון עצמי שלחו את המנכ"ל, דארל מקברייד, לספר לחבר'ה. מקברייד השוויץ בכך שרווחי החברה ברבעון השלישי מאפשרים לה להמשיך בציד המכשפות שהיא מנהלת נגד משתמשי לינוקס ברחבי העולם. או כדבריו, "אנחנו מתכננים להשתמש בהון שלנו להמשך מאבקנו להגן על הנכסים האינטלקטואלים שלנו (IP)".
 
 
אבל אנשים לא מחבבים את SCO. אפילו מאוד לא מחבבים. SCO, בעלת הזכויות על מערכת יוניקס, טוענת שגרסאות לינוקס האחרונות (2.4 ומעלה) מבוססות על המערכת שלהם, ולכן מפרה זכויות יוצרים. על בסיס טענה זו היא הגישה תביעות לרוב, גם נגד חברות כמו IBM (שגם תבעה אותה בחזרה) ואפל, וגם מתכננת לתבוע כאלף משתמשים עסקיים קטנים.

חברות ותאגידים לא נשארים אדישים לציבור המשתמשים. אחרי הכול, אף אחד לא רוצה להתחבר עם הילד המלשן של הכיתה ולהיתפס כאויב תוכנות הקוד הפתוח, חביבות הקהל. ולכן, גם כש-SCO מארגנת מסיבה, יש חברות שלא רוצות להגיע.

SCO אירגנה את כנס SCOForum 2003, שיימשך עד מחר בלאס ווגאס. לכנס היו עוד ספונסרים חוץ מהמארגנת עצמה, כמו אינטל למשל, שתמכה בכנסים של SCO זה שנים. אבל אינטל זיהתה את טרנד התיעוב כלפי SCO, והסירה את תמיכתה ושמה מרשימת הספונסרים השנה. ב-SCO העמידו פנים שהם לא נעלבים, וטענו שמלכתחילה אינטל לא נמנתה על רשימת הספונסרים.

עכשיו מתחנפים ב-SCO להיולט-פקארד, שנשארה ברשימת הספונסרים. אבל תומכי הקוד הפתוח שמו לעצמם כמטרה לשכנע גם את חברת הענק הזו לרדת מהרשימה. יהיה שמייח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by