ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ושכולם ילכו לחפש 
 
 
מערכת חיים ברשת

אז מה אנחנו בעצם מחפשים ברשת? אלטה ויסטה טוענת שזה הכל עניין של גיל. צעירים מחפשים אהבה וקריירה, ואילו הפנסיונרים מחפשים הרבה יותר במרץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחקר חדש שפרסמה חברת החיפוש AltaVista קובע כי הרגלי החיפוש שלנו, הגולשים, נקבעים ע"י קבוצת הגיל והשלב בו אנו נמצאים בחיים. כך על פי דיווח של אתר Internet Magazine.

בני הנוער עמוסי האידיאלים וההורמונים עסוקים (על פי המחקר) בחיפוש אחר בן\בת הזוג המושלם\ת ואחר הזדמנויות לפיתוח הקריירה, בני ה-25 עד 34 מחפשים אחר חיי משפחה מאושרים, מגיל 35 עד 44 אנחנו כנראה חומרניים למדי, כי כל מה שמחפשים בגיל הזה כרוך במבצעי מכירות וגזירת קופונים.
 
 
בני 55 עד 64 הינם המחפשים בעלי הנפש היתרה, והם מוטרדים הרבה יותר במציאת התרופה לסרטן מאשר ב"מורדים". והגולשים בני גיל הזהב, הפנסיונרים, הם מחפשי המידע העיקשים ביותר, ככה זה כנראה, כשיש לך זמן.

"אלטה-ויסטה ממש אובססיבית ברצונה לדעת מה האנשים מחפשים ומהם דפוסי החיפוש המשתנים שלהם במהלך החיים", אמר קארל גרגורי, מנהל שיווק בחברה. "השתמשנו במחקר האחרון על מנת לזהות את שש קבוצות גיל עיקריות של חיפוש".

ואפרופו חיפוש. שליש מהבריטים שענו על הסקר (עליו נשען המחקר) אמרו כי ברוב המקרים הם יעדיפו לחפש עיצה באינטרנט מאשר לשאול חברים, כאשר הם חוקרים תחום עניין חדש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by