ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מסריחים נמאסתם 

מסריחים נמאסתם

 
 
הילה בקמן

איך אומרים למישהו שיש לו ריח רע, מה זה אומר אם חלמתם על סלין דיון, איך נשמע שיר של דייויד בואי ופינק ומהם מאכלי התאווה האולטימטיביים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך להמנע מקטע מסריח

 
אחד הדברים היותר טורדניים ובלתי נעימים, הוא שהות במחיצת אדם מסריח. קשה להישיר מבט אל אותו אדם מבאיש ולבשר לו שהוא מדיף ריח רע, ודרכים עקיפות לרמז על צחנתו כמו לסתום את האף כל אימת שהוא מתקרב, או להעניק לו דאורדורנט ליום הולדתו, גם הן דרכים לא מרומזות דין. ממש לשם כך, קם You Have B.O שיחסוך מכם אי נעימויות (חושיות וחברתיות כאחד), ושולח אל אותו מטרד סביבתי, מכתב אנונימי שמפציר בו להשתמש בדאורדורנט, להחליף גרביים או להתקלח. גאוני.
 

אני חולם על סלין

 
מעריצים של הזמרת הקנדית סלין דיון מדווחים כי הדיוה הגבעולית הדביקה, בכבודה ובעצמה, מככבת בחלומות שלהם. אם גם לכם, כמו לרבים אחרים, יש חלומות סלין (מישהו אמר בלהות?), זה המקום לחלוק בו אותם, ולזכות לניתוח שלהם.
 

בחייך

בולעת רק בעיניים פקוחות
 בולעת רק בעיניים פקוחות   
הידעתם שבוטנים הם אחד המרכיבים של פצצת דינמיט, שאם תחתכו כוכב ים לכמה חתיכות, כל אחת מהן תצמח לכדי כוכב ים חדש, ושצפרדעים בולעים רק בעיניים עצומות? מחולל העובדות המשונות יגרום לחובבי טריוויה איזוטרית להקליק עד דליקת פרקים.
 
 

בן כמה אני נראה?

 
קשה לאבחן גיל של אדם. מלבד המטען הגנטי שאתו מגיע כל אדם אל העולם, יש עוד כל כך הרבה גורמים שמשפיעים על תפיסת הגיל. חידון זה מציע לכם לבדוק את כושר הזיהוי שלכם ולנחש מהם הגילאים של האנשים שמופיעים בתמונות. מי שרוצה להעמיד את גילו לזיהוי, מוזמן לשלוח תמונה.
 

Cut & Paste

 
לאט ובטוח, מחלחל הבאסטרד פופ או המאש אפס, הז'אנר המוסיקלי שהחל להתהוות ברשת והתפשט אל מחוצה לה, אל תודעת חובבי מוסיקה שצמאים לדבר מה מרענן. אולי המרכיבים אינם חדשים אבל התמהיל שלהם, הוא לא אחת, שלם שעולה על סכום חלקיו. מי שסקרן לגלות כיצד נשמעים שזורים אלה באלה, למשל , Work It של מיסי אליוט ב- Heart of Glass של בלונדי , פאבליק אנמי ו-
Justify My Love של מדונה, Hot In Herre של נלי ושיר הנושא של פלאשדאנס, מוזמן להוריד אותם כאן.
 

לא רק פסיפלורה

 
ט"ו באב אמנם חלף, אבל כל יום הוא יום טוב לאהבה. גם אוכל טוב לכל יום. מתכונים אלה, למאכלים עתירי טעמים מכל העולם, בעלי ארומות מפתות, כך מובטח, יעוררו במושא תשוקתכם תאווה רדומה ויטענו את האווירה בווייבים רומנטיים. בתאוון!
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by