ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לכוחותינו שלום 
 
 המערה החשמלית בהאפלה   
 
מערכת חיים ברשת

רשת האינטרנט צלחה את השעות האפלות של ארה"ב כמעט ללא שריטה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברות המנטרות את שרתי האינטרנט מסרו כי הפסקת החשמל הגדולה, אשר הותירה מליוני אנשים בעלטה לא עיכבה את תנועת האינטרנט העולמית או גרמה לעיכובים משמעותיים בתעבורת המידע.

מומחים אמרו לרשת ה-BBC כי הארכיטקטורה של הרשת עזרה להתמודד עם קריסתן של הרשתות באיזורים בהם היו בעיות באספקת החשמל. אתרים מסויימים סבלו ממספר מבקרים גדול במיוחד מצד אנשים שחיפשו מידע אודות בעיות החשמל, אך הם התגברו על העניין די בקלילות.

למעט אותם מיליוני אנשים שנותקו מהרשת כתוצאת לוואי מינורית של העובדה שבכלל לא היה חשמל באיזור מגוריהם או במעלית בה נתקעו, לא נרשמו בעיות בגלישה אצל אותם אנשים שלא קיבלו ביקור מפיית הפסקות החשמל.
 
 
חברת Keynote Systems מקליפורניה המנטרת את זמני התעבורה הממוצעים בתשתית היסוד (הבק-בון) של הרשת מסרה כי היא לא הבחינה בהאטה משמעותית בתנועה כאשר החשמל ירד. "כמו במקרה של רשתות הטלפונים, האינטרנט ואתרים מרכזיים תוכננו כך שיהיו להם שפע של מקורות אנרגיה חלופיים עלמנת לעמוד בהפסקות חשמל", מסר אריק סיגל, דובר החברה.

"כל עוד אין פגיעה פיזית ממשית, כמו בשריפה בבולטימור ביולי 2001, או פקק תנועה כמו במקרה התולעת SQL Slammer בינואר 2003, רשת האינטרנט מספיק עמידה לרוב הבעיות הקיימות", אמר סיגל.

לעומת זאת, רשתות פנימיות בתוך חברות היושבות באזורים שנפגעו, לא הצליחו כל כך לעבור בשלום את הפסקת החשמל ורשתות רבות קרסו מייד, עוד בטרם הצליחו הגנרטורים להגות ג'ק רובינזון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by