ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הנודניקים השתלטו על גוגל 
 
 הם יודעים מה טוב לנו   
 
מערכת חיים ברשת

טרנד חדש עם פוטנציאל מעיק מתגבש בשמי עולם השיווק – עסקים יגגלו עליכם כדי לספק לכם שירותים אישיים. נו טוב, על הפרטיות שלנו כבר די ויתרנו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גוגל הוא כלי ריגול על אנשים. המושג Googling, שפירושו חיפוש מידע על מישהו, כבר מזמן הפך לחלק בלתי נפרד מסצינת הבליינד דייטים. היא מקבלת את השם שלו מחברה, מריצה אותו בגוגל, מוצאת משהו שהוא כתב לא מזמן באיזה פורום. מסתבר שהוא רוצה להביא חמישה ילדים לפחות. היא מתקשרת בחזרה לחברה שלה. היא לא חושבת שזה יילך. תודה בכל מקרה.

עכשיו, כשיותר ויותר אנשים מטילים את החיים שלהם לתוך בלוגים, כשחלק הולך וגדל שלהם מוכן גם להודות שהחיים המבולגים האלה הם שלו, היכולת לגלות דברים על אנשים מבלי לפגוש אותם גדלה למימדים כמעט מפחידים. וכמובן שלא רק דייטים אפשריים רוצים לדעת עלינו דברים. גם המדינה רוצה, למשל. וגם עסקים.

אתר TrendWatching.com, שעוסק בעיקר באיתור טרנדים צרכניים לטובתם של אנשי עסקים חסרי חזון משל עצמם, מעלה הצעה מעניינת לבעלי עסקים – גגלו אחרי הלקוחות שלכם. "במקום שלקוחות יגגלו עליכם לפני שהם שהם צורכים את השירותים שלכם, אתם צריכים לגגל עליהם, וכתוצאה מכך להשיג מידע אישי יותר משהייתם יכולים להשיג בשיטות האחד-על-אחד הישנות במהלך חיים שלמים". האתר, כמו אתר מסחר, כבר נתן לטרנד הניצני הזה שם – Counter-Googling.
 
 
על פי האתר, במלון בל-אייר שבלוס-אנג'לס כבר מגגלים על אורחים שמגיעים בפעם הראשונה. מרגע שהאורחים מגיעים, או אפילו כשהם מזמינים מקום, מגגלים עליהם אנשי המלון, וטורחים לספק להם שירותים מותאמים אישית. כך למשל יספק המלון חדר הפונה למזרח אם ימצא שהלקוח שלו אוהב לקום בבוקר ולהרגיש את השמש הצעירה על פניו.

בטרנדווצ'ינג מזהירים את בעלי העסקים כבר עכשיו להתמש במידע שהם משיגים ברגישות. על פי הרגישות שבעלי עסקים מפגינים במגע שלהם עם כתובת האימייל שלנו, והנטייה שלהם להציף אותנו בזבל כדי להשיג עוד מכירה, סביר להניח שתחינת האתר תיפול על אזניים ריקות.

מה שכן, האתר מזהה שוק חדש למומחי קונטרה-גיגול, וחוזה הקמת חברות שיגגלו סביב השעון בעבור חברות אחרות, כמו בנקים, מלונות, חברות תעופה, בעלי עסקים מקוונים וסוכניות למכירת רכב, כהמשך ישיר לחברות השיווק הישיר הקיימות כבר היום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by