ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עוד באירופה הוא היה מוזיקלי 
 
 אבל יותר מכל אהב הוא לכופף בננות...   
 
מערכת חיים ברשת

מיקרוסופט משיקה היום בבריטניה את שירות הורדת השירים שלה, שאמור להתחרות בשירות המצליח של אפל, ה-iTunes

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירות חדש של הורדת שירים בתשלום הושק היום במערב אירופה, ע"י הצבת חנות מוזיקלית, דוגמת iTunes של אפל, בתוך נגן המדיה (ה-WMP) של חברת מיקרוסופט.

החנות החדשה, שזכתה למספר שמות (מועדון המוזיקה של MSN ומועדון המוזיקה של טיסקאלי) מנוהלת בעצם על ידי חברת המוזיקה המקוונת OD2, ולא ע"י מיקרוסופט עצמה. כמו במקרה של iTunes, גם כאן החנות תהיה זמינה לקהל דרך תוכנת נגן המוזיקה עצמה. במקרה זה, כפי שמדווח אתר CNET, החנות תהיה נגישה דרך שירותי הפרימיום בנגן המדיה של מיקרוסופט.
 
 
חנות המותג של MSN תושק היום (חמישי) בבריטניה, ותספק גישה ללמעלה מ-200,000 שירים, מסרו OD2 ומיקרוסופט במסיבת עיתונאים. מועדון המוזיקה של טיסקאלי (הנשען על אותו מאגר שירים בדיוק) יהיה נגיש לגולשי בריטניה, צרפת, גרמניה, איטליה, ספרד ובלגיה החל בחודש ספטמבר.

למרות שמדובר בחדירה לשוק האירופי בלבד, בהחלט מדובר בניסוי כלים לקראת החדרת המוצר לארה"ב, כך מעריכים אנליסטים. החנויות האירופיות של מיקרוסופט מעניקות מבט ראשוני כיצד ייראה היריב של iTunes, אשר עדיין לא השיקה את השירות בשוק האירופי.

יו"ר מיקרוסופט,הוד ביליותו, הודיע לאחרונה כי החברה שוקלת להוסיף שירות בסגנון iTunes לפלטפורמת חלונות, אך באותה הכרזה לקהל, שמר גייטס על פני הפוקר המחוייכים שלו ולא טרח לרמוז איך ומתי עשוי להתרחש צעד זה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by