ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מגבים לפני שמוחקים 

מגבים לפני שמוחקים

 
 
אהוד קינן

גיבוי קבצים לפני פירמוט, שליטה מלאה במחשב מטולבר קטן, פיצול קבצים גדולים ומשחק יריות מגניב

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכנת השבוע – Back4Win

 
וירוסי המחשב מתחילים לעבור אבולוציה. הם אמנם לא נישאים (עדיין) באוויר, אבל כבר לא צריך דואר אלקטרוני בשביל להידבק, כפי שנוכחנו לראות בימים האחרונים. אם החלטתם אתם, הווירוס המרושע שתקף אתכם, או מיקרוסופט, לבצע מחיקה כללית או פירמוט של הכונן הקשיח, רצוי מאוד לבצע לפני כן גיבוי של כל החומרים החשובים והמסמכים ששמורים שם. התוכנה הבאה תעזור לכם ליצור קבצי גיבוי בקלות וביעילות, שאותם תוכלו לצרוב על גבי דיסק, או להעתיק לכונן אחר לצורך שחזור.
 
בהתחלה יש לבחור את התיקיות שרוצים לגבות (רצוי לבחור את תיקיית ההורדות, המסמכים, ושמירות של משחקים שונים) התוכנה תוכל לגבות קבצים מוסתרים, אם תרצו בכך. מצד ימין תוכלו לבחור את רמת הדחיסה שתבוא על חשבון מהירות העבודה. בגיבוי הבא, תוכלו לבחור אפשרות שתעדכן את הקבצים ששיניתם ותוסיף את החדשים. תוכלו גם לבחור את גודל קובץ הפלט (ללא הגבלה) בהתאם למדיה בה תשתמשו. בסוף התהליך תקבלו קובץ ZIP או קובץ EXE שיפתח את עצמו כמעט על כל מערכת הפעלה.
 
גירסה: 3.0
רשיון: חופשי
גודל: 1mB

הורידו כאן
 
 

לא למקצוענים בלבד – Uptimer

 
בר קטן ונחמד מצליח להחזיק בתוכו את כל האפשרויות שהמשתמש הממוצע צריך (וגם את אלה שהמכורים ביותר, שמבלים יממות מול המכשיר ישמחו לקבל). בתצוגה תוכלו לקבל מידע על כמה זמן המחשב דלק, מה השעה והתאריך הנוכחיים מה גרסת החלונות שלכם, מה רזולוציית המסך שלכם, מה המקום הפנוי בכוננים הקשיחים, מה כתובת האינטרנט שלכם (ה-IP), איזה וכמה תוכנות פועלות ולבעלי מחשבים ניידים, מה מצב הבטריה.
 
תוכלו גם לראות איזה מבין הכפתורים הבאים דלוקים: Caps – לאותיות גדולות, Numlock שמחליף בין חיצים ומספרים ו-INS שדוחף מלים קדימה כשמקלידים לפניהן במעבד תמלילים. בעזרת הכפתורים הקטנים תוכלו לשלוט בעוצמת הקול ובווינאמפ, לנקות את הזכרון הפנימי, לבצע יציאה מהמשתמש שלכם, לכבות את המחשב או לשים אותו בהשהיה. הצביעו על השעון האדום, ובקליק ימני תוכלו לבחור אילו מן האפשרויות אתם רוצים לראות, והיכן לשים אותן.
 
גירסה: 1.0
רשיון: חופשי
גודל: 185kB

הורידו כאן
 

זה כדאי – FireStorm FileSplitter

 
שילמנו את מיטב כספנו והתחברנו לאינטרנט המהיר. סביר להניח שזה לא בשביל להוריד קבצים קטנים ונחמדים שיעלו על דיסקט. לרוב הקבצים שאנחנו מורידים הם סרטים ומשחקים גדולים מאוד (וחוקיים מאוד, כמובן) וגם דיסקים לא יכולים לשאת אותם. אם אתם מנסים לצרוב קובץ גדול מידי, או אם אתם צריכים להעביר משהו גדול מדי בשביל דיסקט אבל לא שווה שיבזבזו עליו דיסק ענק תשמחו להיעזר במפצל הבא.
 
הוא מסוגל במספר צעדים פשוטים מאוד, וללא כל ידע מוקדם, לפצל קבצים בכל גודל ולחלק אותם לכל גודל שתרצו. אחרי שתפצלו, תעתיקו ותעבירו למחשב אחר, לא תצטרכו להוריד את התוכנה גם שם. ניתן לצרף לכל פיצול כזה קובץ קטן במיוחד שידע לחבר חזרה את החלקים בצורה מושלמת.
 
גירסה: 1.0
רשיון: חופשי
גודל: 574kB

הורידו כאן
 

שחקו אותה – Abuse

 
חידוש למשחק יריות קלאסי. המשחק המקורי, כך על פי יוצר האתר יצא ב-1995. חבורה של מפתחים שיפצה אותו, הוסיפה לו עשרות שלבים (שחלקם זמינים להורדה מאתר הבית של המשחק) וצירפה לו אפשרות לשחק ברשת. חוקי המשחק פשוטים ביותר. צריך לירות לכל עבר, לחסל את כל האויבים ולאסוף חפצים שונים. סוגי נשקים שונים שתוכלו לבחור בקלות על ידי גלגלת העכבר יספקו בעיקר רגעים של פיצוצים גדולים וגם יחסלו מספר יצורים בדרך. השלב הראשון במשחק יהיה מלווה בהוראות איך לשלוט בשחקן ואחרי הסברים קצרים תצאו לדרך.
 
גירסה: 2.0
רשיון: חופשי
גודל: 2.83mB

הורידו כאן
 
יש לכם תוכנה פייבוריטית? רוצים לשתף את קוראי "תוכנות השבוע" בתוכנה שאי אפשר לחיות בלעדיה? כתבו לנו או בקרו בפורום התוכנות של נענע, ציינו את שם התוכנה ומדוע אתם אוהבים אותה, צרפו פרטים על עצמכם ואנו נשמח לפרסם את המלצותיכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by