ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אוהבים ברשת 

אוהבים ברשת

 
 
סיון שור

לכבוד יום האהבה מביאה לכם סיון שור את אתרי האהבה הגדולים (וגם זורקת עצם למי שנשאר לבד)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ירח מלא גדול וצהוב זורח על הכרמים. האוויר הלילי חמים ומבושם. בנות ישראל החטובות והחסודות מחוללות ברגליים יחפות ושזופות, מדלגות בשמלות צחורות בין הזמורות היבשות. מחכות לבחורינו המצויינים שיקטפו אותן, שילטפו אותן באור הרך, ש.... טוב, מספיק עם הקיטש (קול חריקה עמומה). ט"ו באב, יום האהבה העברי, הגיע, והרשת מלמדת אותנו שאפשר להנות (?!) מקצת אהבה יהודית חמה וטובה גם בלי להתדרדר לרמה של רומני-זבל ומתיקות מוגזמת. להפך, אפשר להתדרדר הרבה יותר. הא לכם ט"ו באב הומוריסטי, מעשי ובלתי שגרתי. בתאבון!
 

נכנסים לאווירה

 
דמיינו לעצמכם את העיר הרומנטית בעולם, נניח פריז, מגדל אייפל, קול גברי סטייל ז'אק ברל, מחוספס בדיוק במידה הנכונה, שר רק לכם שיר אהבה שקט, ישן וטוב. נשמע מתאים? ומה דעתכם על חתלתולים קטנים וצמריריים? נשמע מתוק? עכשיו שלבו את שני הדברים ביחד ותקבלו את אחד מהדברים הכי חמודים וביזארים שאפשר לקבל לחג (לפתוח רמקולים).
 

חודרים לאווירה

 
להתעלס, לתנות אהבים, להתנשק עד אובדן חושים... ט"ו באב החם והדביק מעודד את כולם לתת ביטוי גופני לרחשי הלב יותר מתמיד. ובכן – אם חתלתולים הם מתוקים, מה עמדתכם בנושא שפנים? הם חמודים כאלה, פרוותיים, רכים. והאוזניים האלה – הו האוזניים! כל כך ארוכות. הו מאמה! (אנחנו מקווים שלא סגתם את הרמקולים מהפעם הקודמת).

ואם באהבהבים עסקינן - בארה"ב, ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, הומצאה גרסה מתקדמת של משחק הנשיקות הידוע והרע מימי בית הספר היסודי העליזים: סעו לכם להנאתכם בארה"ב וברחבי העולם ונשקו כמה שיותר אנשים. עבור כל נשיקה תנו לעצמכם ניקוד. שימו לב: נשיקה של אנשים מחוץ לארה"ב (כמו ישראל למשל) מזכה בניקוד כפול! מקימי אתר המשחק סבורים שאפילו אם לא תצליחו לנצח אף אחד בשיטה הזאת לבטח תעזרו לרפא את העולם מתחלואיו.
 
 

אביזרים

 
מי אמר שביטוי אהבה צריך להיות דווקא גופני? מה קרה למתנות בימינו? או כמו שמדונה מסויימת אחת אמרה עוד בשנות השמונים: "אנחנו חיים בעולם חומרני ואני בחורה חומרנית". יש אנשים חושבים שקרנף לבן בסלון זאת מתנת האהבה האידאלית, אבל ישנם אתרים המציעים מתנות קצת יותר שימושיות – משחקי אהבה בנאליים שכאלה: מימוש פנטזיות לפי ניקוד בקובייה, משחק מסאז', שוקולד לגוף ומברשת. לא משהו מיוחד...
 

אתם לא לבד (טוב, אולי כן)

 
העולם מתאכזר לפנויים העבריים הלוחמים. גם אם וולנטיינז הצליח איכשהו לעבור בשלום, ט"ו באב מגיח לו לפתע כמו חצ'קון מעצבן באמצע המצח. התענוג המפוקפק הזה שמור, כזכור, אך ורק לרווקיה של מדינתנו מוכת האסונות ממילא. בכדי לנסות ולהתגבר על המחדל ניתן להעזר במספר כלים שמספקת הרשת ולנצל את היום האיום להתחלות חדשות:

אחד הדברים, שיכולים להיות הכי מביכים בהתחלה היפותטית של קשר, זה לחשוב שהאדם שהיה מושא למבטיכם החולמניים מאוהב בכם גם הוא, אבל להתבדות מייד לאחר הצהרת האהבה הראשונה. בשביל זה הומצאה דודה וירטואלית שתשלח בעילום שם מכתבים לאובייקטים המבוקשים ותברר עבורכם בדרך מתוחכמת ודיסקרטית האם יש מצב לאיזו נשיקה בעתיד הקרוב.

את השלב הראשון עברת ויוספה באמת מעוניינת בך. איזה אושר! Ecrash יספק לך שורות התחלה שונות ומגוונות שבמקרה הטוב תאפשרנה לך להשתמש באביזרים שבסעיף הקודם ובמקרה הרע תגרומנה למעצר מהיר.

"מותק יש לך אש" לא עבד הפעם? בצעד נואש אחרון תמיד אפשר לנסות לרקוח שיקוי אהבה מעוגיות ושוקולד.
 

אחרון ומאוד חביב

 
מוקדש באהבה לכל מי שעדיין לא מצא בן זוג, לכל מי שמתעב דביקות מזוייפת ומסחור, לכל מי שקורא שורות אלה ולא מתחבר לכל האהבה שבאוויר. המתינו לסוף הטעינה, לחצו על play והדליקו את הרמקולים. זה בשבילכם . ט"ו באב שמח לכוווולם!
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by