ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הרינגטון הרג את כוכב הווידאו 
 
 
מערכת חיים ברשת

בבריטניה צפויים הרווחים ממכירות הרינגטונים לעבור את הרווחים ממכירות סינגלים; תעשיית המוזיקה מחככת את ידיה בסיפוק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נו, מה אתם יודעים, החיים בכרך הקפיטליסטי הרבה יותר משעשעים ממה שנהוג לצפות, במיוחד אם אתם בקטע של אירוניה זולה. קחו למשל את שוק הרינגטונים, מה שהחל כואריאציות MIDI מעצבנות על תמות מוזיקליות מסתמן כעת כמסחטת הכספים החדשה של תעשיית המוזיקה.

בבריטניה ירדו מכירות הסינגלים ב-2003 ב-37% ביחס למכירות ב-2002, שבה נמכרו סינגלים בשווי 92 מיליון ליש"ט. במקביל, עלו מכירות רינגטונים מ-40 מיליון ליש"ט בשנה לעברה ל-70 מיליון השנה. כך נמסר ל-BBC מ-Mobile Data Association.

למעשה, יש להיטי פופ שמכירות הרינגטונים שלהם כבר עברו זה מכבר את מכירות הסינגלים, כמו למשל "Round Round", להיטן האחרון של Sugababes, כך נמסר מתאגיד Universal.
 
 
בני נוער שגודלו כצרכנים טובים נוהגים להחליף את הרינגטון שלהם כל שבוע, במחיר £1.50 - £3.50 החתיכה. אך סטיב מאיול, מהניוזלטר Mobile Messaging Analyst, מזהיר את תעשיית המוזיקה שלא לסמוך על רינגטונים. "זו עובדה שפיראטים פוגעים בתעשיית המוזיקה וזו עובדה ששוק הרינגטונים נמצא בצמיחה", הוא אומר, "אבל אני לא בטוח ששוק הרינגטונים הוא זה שיציל את תעשיית המוזיקה".

יו"ר Mobile Data Association, מייק שורט, אומר כי ההתפתחות הטכנולוגית תורמת לעלייה בפופולריות של הרינגטונים, שכבר לא נשמעים כמו קבצי MIDI מעצבנים. "יש היום רינגטונים פוליפוניים, שיש שיגידו שנשמעים כמו תזמורת סלולרית מהכיס שלך", הוא אומר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by