ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
המטרה הבאה של ה-Blaster: מיקרוסופט 
 
 ``תפסיק לעשות כסף ותשפר את התוכנות שלך!!!``   
 
מערכת חיים ברשת

וירוס התולעת Blaster, שהצליח להשתלט על מאות אלפי מחשבים, ייצא במתקפה על שרתי העדכונים של מיקרוסופט בצהרי ה-16 באוגוסט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
וירוס התולעת המכונה Blaster או RPC DCOM (לטיפול בבעיה הקליקו כאן), שתוקף מאות אלפי מחשבים ברחבי העולם, עוד לא אמר את המילה האחרונה. לפי מומחים, שיאה של המתקפה אמור להתרחש בצהרי ה-16 באוגוסט, אז אמורה התולעת לתקוף את שרתי העדכונים של מיקרוסופט. כך מדווח אתר הוושינגטון פוסט.

התולעת מתוכנתת להמשיך במתקפה עד 31 בדצמבר השנה, ולאחריה תתקוף את אתר העדכונים בכל 16 בחודש. מתקפה שכזו ממאות אלפי מחשבים עשויה למנוע גישה לאתר. במיקרוסופט טוענים שהם מוכנים לכך: "אנחנו נוקטים באמצעי זהירות כדי לוודא שנוכל לאפשר גישה לאתר העדכונים גם ב-16 בחודש", אמר דובר מיקרוסופט, שון סנדוול.
 
 
בין שורות הקוד של הווירוס, מסתתר לו מסר לאיש הכי עשיר בעולם: "בילי גייטס למה אתה נותן לזה לקרות? תפסיק לעשות כסף ותשפר את התוכנות שלך!!!" (סימני הקריאה העצבניים במקור).

מומחי אבטחה צופים שהווירוס יגיעו לשיא הפצתו היום בערב, אולם אומרים כי גרסאות משופרות של התולעת עשויות לצאת בימים הקרובים. "אם מישהו יכתוב גרסה מתוחכמת יותר, ויש סיכוי טוב מאוד שזה יקרה, הדבר הזה יכול להישאר בסביבה הרבה מאוד זמן", אומר אלפרד הוגר מחברת האבטחה סימנטק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by