ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מוכנים להשתתף בניסוי? 

מוכנים להשתתף בניסוי?

 
 
הילה בקמן

להתהפנט מול המחשב, הפטנטים המוזרים בעולם, איך להיזהר מפדופילים, אומנות או סתם ג'אנק ומבחן הגיקים האולטימטיבי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך לא חשבו על זה קודם?

 
ודאי חשתם בחסרונם של מגמיש פנים, סוכך מרחף מהליום, שיטה אקסטרימית להלוואות שיער , שפורפרות אוזניים לכלבים בעלי אוזניים ארוכות במיוחד, חגורת בטן ספוגית לשינה? ובכן, מסתבר שאתם לא היחידים. פטנטים הזויים נוספים תמצאו כאן, בארכיון הפטנטים המגוחכים של ארה"ב.
 

מוכנים להשתתף בניסוי?

 
הספקנים שמפקפקים ביכולתם להתפנט, ועוד יותר ביכולתם להתהפנט דרך האינטרנט, מוזמנים לקחת חלק בניסוי בלתי מזיק זה, שיגרום לכם לתהות, כך מבטיח ד"ר ד.י רבייקל, למה לא התנסתם בחוויה משמעותית כמו זאת בעבר. התרווחו בכיסא, עמעמו את האורות בחדר, הרגעו ונקו את ראשיכם ממחשבות וצאו לדרך - עקבו אחרי הנקודה והקשיבו לקול.
 

יורם? תגיד לי אתה

 
גם אם מבבאותכם במראה לא נשקפת דמות ממושקפת בעלת פסוקת צדית בשיער ומכנסיים עד קו המותניים, אין זה אומר שאינכם חנונים. אם עשיתם שיעורי בית גם כשלא נדרש מכם, אם הענקתם לחיית המחמד שלכם שם של מדען או דמות ספרותית , אם השתייכתם למועדון מעריצים, ואם מעולם לא סירבתם לדייט, לבטח תתמקמו איפה שהוא על סקלת הגיקיות סמנו את ההגדרות שאתם עונים עליהן, וגלו אם יש לכם נטיות גיקיות בלבד, אם אתם סופר גיקים, אלוהי הגיקים או משהו ביניהם.
 
 

זה אמנות זה?

 
בעידן פוסטמודרני זה, בו הגבולות בין תרבות גבוהה לנמוכה מטשטשים, בו עצם שנוצר בתהליך של פס יצור המוני הופך ליצירת אמנות רק משום הקשרו המרחבי (למשל האסלה של מרסל דושאן), קשה לעמוד על ההבדל, כשמוציאים את אותו פריט מהקשרו, בין יצירת אמנות לסתם עוד חפץ מחורתת. כאן תוכלו להעמיד למבחן את חדות עינכם האמנותית.
 

עוקבים אחרי המורים

 
הנתונים העגומים שעלו מהמבחנים הארציים שנעשו לתלמידים בארץ, מעידים על ליקויים קשים במערכת החינוך הארצית. במיוחד לאור הנתונים המטרידים האלה אנחנו מביאים לכם את אתר מעקב חינוך המשמש במה לביטוי רעיונות חברתיים-חינוכיים בעלי אופי ביקורתי, מאת אנשי חינוך, חוקרים ופעילים חברתיים, מתוך כוונה לקדם שוויון הזדמנויות במערכת החינוך הישראלית.
 

חושפים את החיות

 
קיימים הרבה ארגונים שמבקשים להוקיע ולעקור מהשורש את התופעה השכיחה והחמורה של פדופילה ברשת. אולם בעוד שרוב הארגונים נלחמים בפדופילים שנכנסים לחדרי צ'ט מיניים, אלה נוקטים בטקטיקה שונה. אנשים אלה, מאתרים את הפדופילים בחדרי צ'ט אזוריים בארצות הברית, היכן שיש סבירות גבוהה יותר לפגוש ילדים הקרובים לסביבת מגוריהם, מנהלים אתם שיחה, חושפים אותם בפני הקהילה האזורית כפדופילים ומעניקים להם חשיפה נוספת באתר זה - הכוללת פרטים, תמונות והעתק של השיחות שהובילו לחשיפתם. הצצה מרתקת, לעתים מצמררת.
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by