ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אתם יכולים לעשות מהצווים שלכם טיארה 
 
 
מערכת חיים ברשת

בית המשפט ל-RIAA: האוניברסיטאות לא צריכות לחשוף את שמות הסטודנטים החשודים בהחלפה פיראטית של קבצים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט במסצ'וסטס עיכב כמה מצווי הזימון שהוציאה RIAA לחשיפת זהותם של סטודנטים, החשודים כי החליפו קבצים באופן פיראטי דרך מחשבי האוניברסיטה שבה הם לומדים. ההחלטה התקבלה לאחר שהקולג' של בוסטון ו-MIT טענו כי צווי הזימון שקיבלו הוצאו באופן לא חוקי. בין היתר, טענו המוסדות כי הצווים מולאו בוושינגטון, אך הוגשו בבוסטון, 160 ק"מ משם, מה שמהווה הפרה של החוק הפדרלי.

עתירת המוסדות מתייחסת רק לתוקף החוקי של הצווים, ולא לעיקרון המנחה מאחוריהם, כך ש-RIAA יכולה להוציא שוב צווי זימון, הפעם תוך הקפדה על תקינותם. אולם הדחייה נותנת לאוניברסיטאות ולסטודנטים זמן נוסף לתיכנון ההגנה המשפטית.
 
 
"בסופו של דבר נגיש את צווי הזימון מהיכן שידרשו מאיתנו בתי המשפט", אמר דובר RIAA, "זה הליך פרוצדורלי פשוט, שלא משנה את העובדה שכאשר אדם מפיץ קבצים באופן לא חוקי הוא מאבד את זכותו לאנונימיות וספקי השירותים שלו חייבים לחשוף את זהותו". וואו, creepy, ואם תקשיבו טוב תוכלו לשמוע את צחוקה האפלולי של המחלקה המשפטית של RIAA ברקע.

למרות שהדחייה היא רק פורמלית, סינדי קוהן מ-Electronic Frontier Foundation מתיר לעצמו להתענג עליה "אני מקווה שזה ייתן לאנשים תקווה", הוא אומר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by