ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
זהירות אספסוף בדרך 
 
 אמא`לה דינוזאור! (צילום: רויטרס)   
 
רויטרס

תופעת האספסוף האלקטרוני מגבירה הילוך. בסוף השבוע הפגינו מאות בני אדם בניו יורק כנגד שיעבודו של דינוזאור ענק ע"י חנות צעצועים אכזרית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרוייקט האספסוף האלקטרוני היכה פעם נוספת בעיר ניו-יורק. קהל של מאות אנשים, אשר התארגנו קודם לכן בעזרת האי-מייל, שטף ביום חמישי את חנות הדגל של רשת הצעצועים "טויס-אר-אס" בטיימס סקוור בניו-יורק, ונעמד אל מול דינוזאור מכני ענק שנוהם על הלקוחות.

קהל של כשלוש מאות אנשים הגיחו משום מקום והתקהלו כולם פעורי עיניים אל מול הדינוזאור, כאילו היו מהופנטים, ואז נפלו לרצפה בצרחות אימים ונופפו בגפיהם, משל היו ג'וקים שרוססו בחומרים אקטיביים למדי. כאשר צוות החנות החל להתעשת ופנה לקרוא לאבטחת החנות, כבר לא היה את מי לפזר.

התקהלות זו הייתה השישית שהיכתה בניו-יורק והאחרונה במסגרת שרשרת של התקהלויות שאירעו מסביב לגלובוס. ההתקהלויות מאורגנות ע"י שליחת הזמנות באי-מייל אשר קורא לאנשים להתייצב במקום מסוים, בשעה מסוימת ובו יקבלו הנחיות נוספות היכן יתרחש האירוע.

ביום חמישי התחדשה גם הממלכה המאוחדת באספסוף אלקטרוני גאה משלה, כאשר קהל בן למעלה ממאתיים אנשים צעד אל תוך חנות רהיטים המוכרת ספות עם ההנחייה הברורה: לערוך שיחת פלצפון ובה הם יהללו את הסחורה בחנות.

פרוייקט האספסוף הראשון החל בניו יורק בחודש יוני עם אדם בשם ביל אשר שלח אי-מייל לכמה מהחבר'ה שלו. מאז התפשטה התופעה ברחבי ארה"ב וגם אל ערים שונות ביבשת הישנה.

התקהלות האספסוף האלקטרוני הראשון שאירעה באירופה התרחשה ברומא בחודש שעבר כאשר קבוצת אנשים נכנסה לתוך חנות ספרים גדולה והמטירה את הצוות בשאלות על ספרים שלא היו ולא נבראו.

אתרים נוספים בניו-יורק שטעמו את נחת זרועו (או מה שזה לא יהיה) של האספסוף האלקטרוני היו הסנטראל פארק, שבו הקהל החל לצייץ כמו ציפורים ולקרוא כמו עורבים, ומלון הייאט שאליו פלש קהל שלם שפשוט נכנס פנימה במחיאות כפיים ויצא כמו שנכנס.

מארגנים של ההפנינג התמוה (אם כי חמוד להפליא) מעדיפים לשמור על אנונימיות, אך הם אמרו כי הכיף הגדול בהתקהלויות הללו הן האבסורדיות הבלתי ניתנת להסברה של המאורע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by