ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הפעם יצאת בזול... 
 
 הוא זכאי!   
 
מערכת חיים ברשת

מהנדס תוכנה בריטי שהואשם ע"י מיקרוסופט כי הוא ספאמר נבזה ומרושע הצליח להוכיח את חפותו. מה אתם יודעים, מיקרוסופט אפילו טרחה להתנצל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אפילו מיקרוסופט, חברת הענק שכולם אוהבים לשנוא, יודעת להודות בטעויות. ענקית התוכנה מרדמונד התנצלה בפני אזרח בריטי שאותו האשימה בשילחת מיליוני הודעות דוא"ל זבל (ע"ע ספאם). החברה הנפיקה מכתב בו היא מביעה התנצלות "בלתי מסוייגת" בפני סימון גריינג'ר, אשר הואשם ע"י מיקרוסופט בגניבת כתובות אי-מייל של לקוחותיה ושליחת ספאם לכתובות אלו.

גריינג'ר היה אחד מרשימת "15 המבוקשים" המפורסמת, רשימה שבה היו כלולים 15 אנשים שנגדם החליטה מיקרוסופט לפתוח בהליכים משפטיים, במסגרת מסע הצלב שהחלה בו החברה כנגד תעשיית הספאם. אולם עתה, חודשיים מאוחר יותר, מודה החברה כי מדובר במקרה של טעות בזיהוי.

עוד בחודש יוני בעת הגשת התביעה נגדו, בגין דומיין הרשום על שמו שנשלחו ממנו כמויות ספאם גדולות, הותירה מיקרוסופט חלון הזדמנויות עבור מהנדס התוכנה הבריטי. או כפי שהגדירו זאת המשפטנים שלה "במקרה ויוצגו ראיות התומכות בגרסתו של מר גריינג'ר, נשמח לשקול אותן ולשתף פעולה עם מר גריינג'ר ולחשוף את הזהות האמיתית של מבצעי העבירה".

למזלו של גריינג'ר התרצתה מיקרוסופט ואכן הסכימה לעדויות המצביעות על כך כי מדובר בטעות. מאבק משפטי להוכחת חפותו, אם היה נאלץ לנהל אחד כזה, היה עולה לגריינג'ר סכומי עתק, ולך תוכיח שאין לך אחות כאשר העו"ד שעומד מולך מייצג את האיש הכי עשיר בעולם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by