ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אתה עכבר או סרטן? 
 
 
מערכת חיים ברשת

העכבר החדש שלכם ידע לזוז גם הצידה; כך לפחות מקווה מיקרוסופט שעומדת להוציא עכברים עם כפתור גלילה אופקי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
העכבר של המחשב עומד, כך מסתבר, לזוז לכיוון חדש לחלוטין. חברת מיקרוסופט הודיעה כי בדגמים החדשים שהיא עומדת להוציא לשוק, יצוידו חלק מהעכברים בכפתור גלילה אמצעי שיכול לזוז גם ימינה ושמאלה ולא רק להתגלגל מעלה ומטה.

משמעותו של הפיתוח החדש היא שהמשתמשים יוכלו לבצע גלילה אנכית ואופקית ללא שימוש בסרגלי הגלילה על המסך. העכברים החדשים יצאו לחנויות החל מחודש ספטמבר. כך דיווח ה-BBC.

מאז כניסתו של כפתור הגלילה האנכי לפני מספר שנים, הוא הפך לדרך פופולרית של מעבר מהיר על מסמכים. עכשיו כשמונים אחוזים מהעכברים בשוק מצוידים בכפתור גלילה.

בעכבר החדש של מיקרוסופט יתיישב כפתור הגלילה בתוך עריסה הניתנת להזזה מצד לצד, וניתן יהיה להשתמש בו על מנת לגלול מסמכים, מצגות ודפי אינטרנט שלא בדיוק יושבים כמו שצריך על המסך (מסמכים שהמסך קצת קטן עליהם), בלי הצורך להשתמש בסרגלי הגלילה המעצבנים בתחתית המסמך.

המתחרה הגדולה של מיקרוסופט בתחום הציוד ההיקפי, חברת לוג'יטק, הכריזה כי אין לה כל כוונה להציג עכבר מתחרה עם התוספת של הגלילה האופקית. לוג'יטק גם הטילו ספק בהחלטתה של מיקרוסופט לבטל את רעשי הקליק שמפיקים כפתורי הגלילה כאשר משתמשים בהם.

לפי לוג'יטק, ממחקר שנערך בנושא עולה כי אנשים אוהבים לקבל משוב כלשהו מהעכבר כשהם משתמשים בכפתוריו השונים. העכברים החדשים של מיקרוסופט, לאו דווקא יספקו את תחושת המשוב הזו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by