ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
alt.terror.qaeda 
 
 עדיף על פורנו   
 
מערכת חיים ברשת

טרוריסטים מנהלים קבוצות דיון ופורומים איפה שסוכנויות הביון לא יחפשו אותם. למשל על שרתים של יאהו ולייקוס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחוזות פאניקה, סוכנויות הביון תרות בכל חור אחר מידע על טרור, אל-קעידה, ושאר ירקות מהסוג שיכול לפוצץ לכם חצי עיר. בשמה של המילה "טרור" מתבצעות כמה מהפרות הפרטיות הגסות ביותר, והסוכניות נכנסות גם לאתרים הנידחים ביותר ברשת בניסיון לגלות מאיפה תגיע המכה הבאה.

לאור המכות הוירטואליות (הגבלות, חסימות וציטוטים) שנחתו על קהילת הטרוריסטים, דיווח ה-Wired שקהילות החלו להעלות את הפורומים וקבוצות הדיון שלהם על שרתים תמימים, כמו יאהו או לייקוס UK, שמספקים תשתיות פורומים בטוחות יחסית ובחינם. כמה פשוט, ככה מבריק.

אחרי שכולנו כבר התיידדנו וירטואלית עם עודאי חוסיין, נוכל להיכנס לקבוצת הדיון הערבית "himmame", למשל, הנמצאת על שרת של לייקוס בבריטניה, ולמצוא את ההודעה הבאה (בתקציר):
"אחים יקרים,
בחסד אללה נסעתי לכורדיסטאן....עברתי שם אימונים, אך לא זכיתי להיות שאהיד.
האם מישהו יכול לארגן לי נסיעה נוספת לשם..."

בוודאי תרגישו בטוחים לדעת כי מי שגילה את הפורומים האלו הם לא רשויות הביטחון, אלא אתר פרטי (!),SITE Institute, שמתמחה באיתורן של קבוצות טרור בשפה הערבית באינטרנט. "זה לא קיום הפורומים שמדאיג, אלא מספרם", אומרת ריטה כץ, מנהלת ארגון SITE (שזה: Search for International Terrorist Entities).

בכיר ביחידה למניעת טרור בארצות הברית אומר כי העובדה שיש המוני מוסלמים מיליטנטים הנכונים לפעולה ברחבי העולם היא לא האישיו כאן (והאיש הזה מקבל משכורת ממערכת הביטחון האמריקאית?!?), אלא ריכוז תיאום הפעולות במקום אחד. "הבעיה של אל-קעידה היא שאין להם מרכז מסודר המתאם את הפעילויות, וקבוצות הדיון האלו פותרות את הבעיה".

ולסיום, המלצה ידידותית לחברים ב-FBI: אולי כדאי שתחפשו מתחת לאף שלכם, במקום לנסות לצוטט לשיחות של אזרחים תמימים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by