ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אתם לא מבינים, זה בשביל חבר 
 
 
מערכת חיים ברשת

פגם אבטחה באתר של החברה שמפיצה "ויאגרה צמחית" חשף כמה אנשים פנו לחברה (וגם מי הם)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפעמים נדמה שהאימייל הכי נפוץ ברשת נושא את הכותרת "הגדלת פין טבעית". האימייל הזה נשלח שוב ושוב ושוב, וכפי הנראה לא מזיז להם שם שזה מעצבן במידה בלתי רגילה, כמעט כמו השימוש במילה הרפואית "פין" (אתם מתכוונים לזין, נכון?!).

זה לא שלא ידענו שתעשיית הסקס באינטרנט מגלגלת סכומי עתק, אבל איכשהו התקבל הרושם שגם לגברים חרמנים יש שמץ של כבוד עצמי – איזו טעות! פגם אבטחה באתר החברה (שכבר טיפלה בפגם והורידה את הדף) שמביאה אליכם מדי יום את ההצעה לקנות גלולות להגדלת הפין בחמישים דולר החתיכה, איפשר צפייה במשובים שהתקבלו (כן, יש אנשים שמקבלים את המיילים האלו ולוחצים reply).

אז מי הם האנשים שרוצים להגדיל את ה"פין" שלהם? למשל מנהל קרן ששוויה 6 מיליארד דולר (שאגב, הזמין 2 בקבוקים); נשיא חברה מקליפורניה שמוכרת חלקי מטוסים הזמין 6 בקבוקים; כמה אנשי צבא ועוד מהעוסקים במקצועות חופשיים למיניהם. כך לפי ה-Wired.

האתר, המסונף לפורטל של חברת Amazing Internet Products, מתחייב לספק את גלולות הפלא תוך חמישה ימים מתאריך הרכישה. אולם כמה תלונות התקבלו על אספקה שלא הגיעה בזמן, או לא הגיעה בכלל. באתר אין מספר טלפון או כתובת, אך עדיין גברים רבים היו מוכנים לשלם.

אבל חוץ מ"מי" עונה פגם האבטחה גם על השאלה "כמה". בתקופה של כארבעה שבועות פנו כ-6000 אנשים לחברה בבקשה לקנות קצת מהמגדיל המגדיל שלהם. קצת הרבה לא? כנראה יש סיבה שבגללה ספאמרים מוכנים לשאת את הגינויים, ההתעצבנויות והאיומים בתביעות משפטיות: לסַפֶּאם זה פשוט משתלם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by