ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
זוכרים עשרות סיסמאות 

זוכרים עשרות סיסמאות

 
 
אהוד קינן

שמירה על כל הסיסמאות, בנית אתרים בקלות, פינוי מקום בכונן הקשיח, משחק פלטפורמה משעשע ובפינת ההמלצה תוכנה לכתוביות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכנת השבוע – Password Notebook

 
בחיי היום יום עלינו לזכור הרבה סיסמאות. חוץ מחשבונות הדואר האלקטרוני שלנו ודברים נוספים ברשת, יש את כרטיס האשראי, הטלפון הסלולרי, כניסה למחשב ועוד. אנשים רבים שומרים במקום מוסתר או מוסתר חלקית את סיסמאותיהם כקובץ TXT פשוט. זה משהו שסופו להתגלות ועלול לחשוף את המשתמש לפריצות.
 
 
התוכנה הבאה תגן על הסיסמאות שלכם בצורה קצת יותר חזקה. ניתן למיין את הסיסמאות לפי קטגוריות, להוסיף לכל אחת את שם המשתמש, הערות, תאריך תפוגה בו יש להחליף אותה וכמובן לאן היא שייכת. לצורך ההגנה על הסיסמאות האלה הקובץ ששומר אותן יכול להיות מוגן בסיסמת על. אותה תוכלו לשמור על דיסקט, שרק כאשר תכניסו אותו למחשב, תקבלו גישה לכל שאר הסיסמאות ששמרתם.
 
גירסה: 1.2.0.7
רשיון: חופשי
גודל: 870kB

הורידו כאן
 
 

זה כדאי – TempCleaner

 
המחשב שלכם נהיה כבד או איטי מידי? יכול להיות שכבר מילאתם את הכונן הקשיח עד אפס מקום. גם במחשבים החדשים שמגיעים עם כמויות לא רציונאליות של מקום, הוא נגמר די מהר. זאת בעיקר בזכות התוכנות לשיתוף קבצים שמספקות לכם סרטים (חוקיים כמובן) באורך מלא שתופסים נפח רב. התוכנה הבאה תפעל כמו קסם ותפנה לכם הרבה מקום מהמחשב.
 
זה יעשה בצורה פשוטה ביותר, בכל הפעלה של המחשב היא תמצא ותמחק את כל הקבציים הזמניים שהשאירה המערכת. תוכלו גם להגדיר תיקיות משלכם שאתם רוצים לרוקן. בשביל להסיר דאגה מלבכם, את הקבצים אפשר להעביר קודם לסל המחזור, לבקורת אחרונה לפני שתתחרטו, ואז לרוקן אותו ולהיפטר מהם באופן סופי. עכשיו יהיה מקום לעונה שלמה של סדרה המותרת להורדה.
 
גירסה: 1.0.1.0
רשיון: חופשי
גודל: 944kB

הורידו כאן
 

לא למקצוענים בלבד – Yahoo Sitebuilder

 
במקום להתעסק עם תוכנות כבדות למצגות ועבודות, אפשר לעצב כל פרוייקט בסגנון אינטרנטי. הבעיה היחידה היא שלא כולנו יודעים HTML (או אפילו הביישנים שבינינו, לא יודעים מה זה בדיוק). אין בזה כל צורך. יאהו פיתחו כלי מצויין לבניית אתרים ועמודים מעוצבים. תוכלו להתאימם אישית בעזרת הכלים הנהדרים של התוכנה, או עשרות התבניות והתמנות שמגיעות איתה.
 
ניתן לקבוע את מיקומם של כל החלקים בעמוד, כולל התמונות והכותרות, בעזרת גרירה עם העכבר. לכל הכיתובים ניתן לבחור גודל, גופן, צבע וסגנון בעזרת כלים גרפים. הוספת קישורים לעמודים או כתובות דואר קלה, וצריך רק לדעת את כתובת היעד. ניתן לשנות גודל של תמונות ולהתאים את גודלן כך שהעמוד יטען בצורה מהירה. כלי מיוחד להכנת כפתורים יוכל לשים בר ניווט בכל העמודים, כך שלא תלכו לאיבוד באתר שלכם. אפשר גם להוסיף שורת חיפוש של יאהו. אם אתם רוצים לאסוף מידע על הגולשים תוכלו להוסיף טפסים למילוי שישלחו אליכם בדואר האלקטרוני.
 
גירסה: 1.0
רשיון: חופשי
גודל: 15.4mB

הורידו כאן
 

שחקו אותה – Zed

 
משחקי פלטפורמה ילוו אותנו כל עוד יהיו מחשבים. למרות כל הפיתוחים במנועים הגרפים והקוליים אין מה לעשות נגד זה, הקסם והפשטות שלהם יכולים לגרום לנו לשחק בהם עוד ועוד גם אם כבר מזמן גמרנו אותם בכל הרמות ומצאנו את כל הסודות. במשחק זה, כשברקע מוזיקה קצבית, תעזרו לזד, אנדרואיד רגיל וקשה יום, למצוא את דרכו החוצה מכל שלב.
 
בדרך לשם תאספו כדורים כחולים ומוזהבים שיתנו לכם נקודות, ויפתחו עבורכם את הדלתות הנעולות. קוצים שעולים מהרצפה בפתאומיות, ואויבים רעים לא יתחשבו בכם ויהפכו את המשימה לקשה יותר. השליטה על המשחק היא בעזרת החצים ולכל שלב יש קוד, כדי שיהיה אפשר להמשיך ממנו בפעם הבאה. דרגת הקושי עולה ככל שעולים במשחק והוא אולי נשמע קל אבל בפועל צריך קצת להיות ערני וזריז בשביל לצלוח אותו.
 
גירסה: 1
רשיון: חופשי
גודל: 630kB

הורידו כאן
 

המלצות הגולשים

בר קדם מביא לנו את הגירסה החדשה של סופר כתוביות, להוספת כתוביות לסרטים.
 
יש לכם תוכנה פייבוריטית? רוצים לשתף את קוראי "תוכנות השבוע" בתוכנה שאי אפשר לחיות בלעדיה? כתבו לנו או בקרו בפורום התוכנות של נענע, ציינו את שם התוכנה ומדוע אתם אוהבים אותה, צרפו פרטים על עצמכם ואנו נשמח לפרסם את המלצותיכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by