ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
וואלה מדווחת על איזון תפעולי 
 
 בחור מאוזן. אילן ישראלי   
 
מערכת חיים ברשת

ברבעון השני של 2003 הפסידה החברה 8,000 ₪ בלבד, לעומת ארבעה מיליוני שקלים ברבעון המקביל אשתקד. בחברה זוקפים את ההצלחה להתאוששות בשוק הפרסום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת וואלה תקשורת, מפעילת פורטל וואלה, דיווחה בשעה טובה ומוצלחת על רבעון מאוזן. החברה, שעל פי סקר TGI האחרון ממשיכה להוביל את ענף אתרי התוכן בישראל, הפסידה ברבעון השני של שנת 2003 שמונת אלפים ₪ בלבד, לעומת הפסד של למעלה מארבעה מיליון ₪ ברבעון המקביל אשתקד והפסד של יותר ממיליון שקלים וחצי ברבעון הראשון של 2003.

על פי הדיווח ששלחה הנהלת החברה לדירקטוריון שלה, האיזון הנכסף נובע מהתאוששות בשוק הפרסום המקוון, לטענת החברה בשל התבהרות המצב הכלכלי בעקבות סיום המלחמה בעיראק. "עם זאת", נאמר בדו"ח, "בשלב זה לא ניתן להעריך האם מדובר במגמה או בהתאוששות זמנית".

סיבה נוספת לעליה בהכנסות המוזכרות בדו"ח היא צמיחה יחסית בשוק המסחר האלקטרוני. במקביל ממשיכה וואלה לנקוט במה שמכונה "מדיניות של ריסון בהוצאות ביחס להכנסות", מדיניות הנשענת על מהלכי התייעלות שנערכו בחברה בשלושת הרבעונים האחרונים. כך נרשם קיטון בשיעור של 28 אחוזים בהוצאות הפיתוח לעומת הרבעון המקביל אשתקד, וקיטון של 30 אחוזים בהוצאות הנהלה. לעומת זאת, ואולי גם בכך יש משום רמז לדרך בה הצליחה החברה להגדיל את הכנסותיה, גדלו הוצאות החברה על מכירה בשיווק בשבעה אחוזים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by