ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אומרים לנו שיש סקס אחר 

אומרים לנו שיש סקס אחר

 
 
אורי גליק

והם לא טועים. הלאה הזוגיות הקונבנציונלית! פנו דרך למיניות מסוג אחר, אחר מאוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עושים חיים בסלון. מתוך `פורנוגרפיה של רהיטים`
 עושים חיים בסלון. מתוך `פורנוגרפיה של רהיטים`   
אין שום בעיה למצוא מין ברשת. רובנו עשינו את זה. בכל התנוחות, הצבעים והסוגים. כמובן שאפילו אם יצמידו לנו אקדח לראש, נכחיש הכל, אבל איך אומרים (בהפוך) - "הספיקותי לעיין בו אך טרם קניתיו".

אבל ישנם גם אתרי מין מסוג אחר, כאלו שאינם מציגים נשים מעורטלות וגברים מיוזעים. כאלו שאינם מבזים את המין האנושי. הנה כמה אלטרנטיבות מוזרות שאולי יעשו לכם את זה, אך סביר להניח שלא:

לאנס הוא כורסה מרופדת. דבי היא כסא בעל משענת ורודה וענוגה. כאשר בעל הבית שלהם עוזב את הדירה, הם מתאחדים למפגשים לוהטים של סקס-רהיטים חובבני. הם לא לבד בעניין: `פורנוגרפיה של רהיטים` מציג תמונות נועזות של רהיטי בית וגינה עושים את זה בלי בושה ובלי לדאוג לפיניש. אחרי הכל, פורנוגרפיה זה רק עניין של פוליטורה.
 
זוגיות בעידן השקע-תקע
 זוגיות בעידן השקע-תקע   
חשמל זורם בכפות ידיכם, אמר המשורר. חברת שירותי אינטרנט ברזילינית יצאה במסע פירסום יצירתי במיוחד, המנצל את המיניות הטמונה בכבלי מכשירי חשמל ביתיים. נתוני המכירות בעקבות הקמפיין אינם ידועים, אך קהל היעד זכה בסמבה של הומור ואירוטיקה מחשמלת.
 
אם אתה רוצה להיות גזר - אז בבקשה
 אם אתה רוצה להיות גזר - אז בבקשה   
גזרים - אי אפשר איתם, אי אפשר בלעדיהם. סיפורו של ה`גזר הגברי העירום` הוא תיעוד הרפתקאותיו המצולמות של גזר הדומה בצורתו באופן מפתיע ליצור אנושי. מותש וחסר כל, הוא נאסף על ידי אישה טובת לב שמוצאת אותו על אם הדרך. את חייו הוא מסיים באופן בלתי נמנע במעבד מזון כמיץ גזר.
 
 
צייר לי כיבשה (אבל שתהייה נועזת)
 צייר לי כיבשה (אבל שתהייה נועזת)   
סוזי הכבשה נשואה באושר לאייל רנדי. היא אוהבת לשתות וודקה, לאכול פטרוזיליה טרייה ורוצה לעבוד ברשות הדואר לכשתגדל. דולי ורוקסן הן חברותיה לצוות הדוגמניות של `פלייבאאהה` - מגזין המין לכבשים. ממש כמו בפלייבוי, המקור לפארודיה, ניתן להצטרף למועדון החברים, לשוחח בצ`ט חי עם הבנות וכמובן לצפות בתמונותיהן. `פלייקאו`, המגזין המתחרה מענף הרפת, מציג מנגד את פמווולה אנדרסון וג`ני מקאווותי.
 
שבעים דולר והיא שלך. פרבי היצאנית
 שבעים דולר והיא שלך. פרבי היצאנית   
זוכרים את בובת הפרבי החמודה? ובכן מסתבר שחלפו ימי התום שלה. קבלו את `פרבי היצאנית` - למבוגרים שובבים במיוחד. חמושה בעגילי כסף ענקיים, תחתוני תחרה אדומים וארוזה בקופסת מתנה, במחיר של 69 דולרים בלבד. לפתע מקבל הביטוי `בובה` משמעות חדשה.
 
 
ולבסוף, כדי לשמור על שיויון בין המינים, הנה עוד מכשיר שנסחף במהפכת העיצוב שהביא עמו לעולם מחשב האיי-מק של `אפל`. קבלו את ה`איי-ברטור`! בחמישה צבעים שונים המושכים את העין, כולל טכנולוגיית אינטלי-ספיד ומהירות משתנה. שקוף שזה יהיה להיט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by