ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אין אינטרנט – אין לימודים 
 
 מה, לא מגיע לה אינטרנט   
 
מערכת חיים ברשת

לידיעת האחראים על המשך הרס החינוך בישראל: מחקר חדש (!) מצא כי ילדים שנחשפו לרשת השיגו ציונים גבוהים יותר בבית הספר וקראו טוב יותר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הורים יקרים, אתם לגמרי טועים. מסתבר שהילד שלכם – זה שפניו מואורות בכל יום כמה שעות מאורו של מסך המחשב, זה שעסוק בחיבור טוקבקי נאצה באתרי נוער, זה שאתמול איבד את בתולי הפורנו שלו – לא מבזבז את החיים שלו ברשת. בכלל לא. על פי מחקר חדש (!) שנערך באוניברסיטת מישיגן, ילדים שמחוברים יותר לרשת מתפקדים טוב יותר בבית הספר.

על פי סוכנות הידיעות AP, המחקר, שנערך במשך שלוש שנים בעלות של 1.5 מיליון דולר, וחקר תשעים משפחות שילדיהן לומדים בשני בתי ספר במדינת מישגן – האחד שאוכלוסייתו לבנה בעיקרה והשני שאוכלוסייתו שחורה בעיקרה – בדק את השפעת האינטרנט על הישגי ילדים הבאים ממשפחות מעוטות הכנסה.

על פי לינדה ג'קסון, שהובילה את המחקר, עדיין יש לנתח באופן מעמיק את התוצאות, אך על פי הממצאים הראשוניים נראה כי ילדים שהאינטרנט לקח חלק בחייהם שיפרו את ציוניהם והשיגו תוצאות טובות יותר במבחני קריאה.

"צריך לקרוא בשביל כל דבר שאתה רוצה לעשות באינטרנט, אפילו אם אתה רוצה להוריד מוזיקה", אמרה ג'קסון, "הם שיחקו וזה במקרה היה גם לימודים, שזו למעשה הדרך בה אנחנו לומדים את רוב הדברים הבסיסיים כשאנחנו צעירים".

עוד מראים הנתונים הראשוניים כי החיבור לרשת לא פגע בכמות הקשרים החברתיים ובתקשורת עם בני משפחה.

ההשלכות החברתיות של מחקר שכזה ברורות. מי שלא מחובר, נשאר מאחור. מי שנסמך רק על מערכת החינוך הממלכתית, נשאר מאחור. או בקיצור, מי שכבר נמצא מאחור, יישאר מאחור. ייפי!
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by