ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כולם רוקדים עכשיו 

כולם רוקדים עכשיו

 
 
הילה בקמן

סלבריטיז מנבלים את הפה, עיצוב מחדש למונה ליזה, ללמוד לחנות אונליין ומה קורה כשבני אדם ובתי שימוש לא מסתדרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

לצייר את מונה

 
המונה ליזה היא אמנם סמל ניצחי ליופי וחושניות, אבל בואו נודה על האמת, אחרי 500 שנה, מי מאיתנו לא זקוק לרסטורציה קלה? תנו לה בבוטוקס, בקולגן, בפילינג ובאיזמל, והשיבו לה את רעננותה משכבר הימים. האם לאונרדו היה מוצא את דמותה יפה גם כך? האם דמותה המחודשת הייתה שורדת את מבחן הזמן כיצירת מופת? חומר למחשבה (התעלמו מהפרסומת בסוף).
 

ריקוד מושחת

 
קואורדינציה על רחבת הריקודים היא לא בהכרח הצד החזק שלכם? זקוקים להשראה? אין בעיה - לרשותכם עשרות דמויות צבעוניות מעט מוטרפות (ביניהם גם כמה מחברי הפרלמנט הבריטי), שיראו לכם, עם מעט דחיפה מצדכם, כיצד מנענעים את הרגליים, הידיים, האגן והטוסיק לצלילי מוסיקה סוחפת. בחרו את המנטורים, את הרקע ואת המוסיקה, צפו בהם משקשקים, והפנימו. אגב, תמורת כמה מעות תוכלו גם אתם להצטרף לגלריית הרקדנים או להשמיע מוסיקה מקורית שכתבתם.
 

אתה מנשק את ג'וליה רוברטס עם הפה הזה?

 
כמיטב מסורת המדור, נציג בפניכם בעונג רב, פעם נוספת, מעידות של סלבז. אפשר אמנם להתווכח על השאלה אם בניבולי פה יש משום המעמד המבזה, אולם כך או אחרת, תמיד כיף לצפות במורמים מעם כגון בריטני, מדונה, דסטין הופמן ושרה מישל גלר, יורדים אליו. כאן תוכלו לעשות זאת.
 
 

מצלמת רשת

 
אתם עומדים להתוודע אל פריצת דרך אינטרנטית חדשה ומרעישה - MonitorCamera.com. מדענים מצאו דרך לעבד את טכנולוגיית הג'יגטרון המונעת על ידי המחשב האישי שלכם, לכדי תמונה של דמותכם המשתקפת בכל רגע נתון במוניטור. הסתכלו על העדשה, חייכו בסקסיות, לחצו על הקליק והמתינו לפיתוח התמונה.
 

40 שניות, זוז

 
גם הנהגים הכי טובים, האמונים ביותר על חוקי התנועה והמשופשפים ביותר בהלכות הכביש, נתקלים בקשיים כשהם צריכים להחנות את המכונית או להוציא אותה מחניה. לכל אותם נהגים שזקוקים לשיוף, לכל הנבחנים-בקרוב שלא רוצים להיכשל על זוטה כחניה, מקציב הבנק הדני 40 שניות זעומות כדי להוציא את המכונית ולהחנות אותה בחניון הבנק - לא פשוט בכלל.
 

מסרב להתפנות

 
מה קורה כשבתי שימוש ובני אדם לא מסתדרים? כאן תוכלו למצוא אוסף של ידיעות חדשותיות אודות אינטראקציות משובשות בין אנשים למקום שבו הם מחזירים את האוכל לבוראו, גלריה של אסלות מקוריות, אחת נוספת של מושבי אסלה שבורים ומילון מונחים.
 
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by