ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ממשלת ארה"ב: תזהרו ממיקרוסופט! 
 
 
רויטרס

המשרד לבטחון המולדת בארה"ב הזהיר מפני פרצת אבטחה במערכת ההפעלה חלונות וגרם לנהירת ענק של משתמשים מבועתים לאתר מיקרוסופט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משתמשי מחשב נהרו בהמוניהם אל אתר האינטרנט של חברת מיקרוסופט ביום ו', לאחר שהמשרד האמריקאי לבטחון המולדת (ולקידום ההיסטריה) הוציא אזהרה כי האקרים מתכוננים לבצע תקיפה על מחשבים ע"י ניצול פרצת אבטחה במערכת ההפעלה חלונות, עליה הודיעה לאחרונה מיקרוסופט.

הפרצה, שהתגלתה ע"י מיקרוסופט לפני כשבועיים, עובדת ע"י ניצולו של כלי המאפשר הרצה של תוכניות מחשב ממחשב אחד על גבי מחשב אחר, הן ברשת האינטרנט והן ברשתות שיתופיות.

המשרד לבטחון המולדת, פרסם שתי אזהרות השבוע תחת הכותרת: "מספר פרצות אבטחה הקיימות עתה בהפצה נרחבת על האינטרנט". גורמים המבקשים לנצל את הפרצות האלו סורקים את הרשת בחיפוש אחר מחשבים לא מוגנים, הזהירה ממשלת ארה"ב.

מיקרוסופט מצידה, סיפקה טלאי אבטחה שאמור לסדר את הבעייה, והוא ניתן להורדה מאתר העדכונים של החברה כבר למעלה משבועיים, אולם מאז שפרסמה הממשלה את האזהרה, נוהר הציבור בהמוניו אל האתר.

פרצת האבטחה האמורה קיימת במערכות ההפעלה חלונות NT, חלונות 2000, חלונות XP וכן גם במוצר הדגל החדש של החברה Windows Server 2003.

כזכור, הבטיחה מיקרוסופט לא פעם בעבר לשפר את בטיחות מוצריה ואמינותם. מה שלא עוצר את הבאגים ופרצות האבטחה מלצוץ מכל עבר, אבל העיקר הכוונה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by