ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אבריל לווין מסוכנת לחופש שלך 
 
 
מערכת חיים ברשת

מבדיקת מדגם מצווי הזימון שהוציאה RIAA עולים כמה דפוסים מעניינים לגבי הרגלי הציד של המחלקה המשפטית שלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסיוט שמלווה מיליוני מחליפי קבצים הוא לקום בבוקר ולגלות את השם שלהם מופיע ברשימת החיסול (רשימה ובה הניקים של גולשים ש-RIAA חושדת כי החליפו קבצים באופן בלתי חוקי, ופועלת כדי להשיג את פרטיהם), מה שמבטיח עימות משפטי עם המחלקה המשפטית המשומנת שתעשיית המוזיקה מזינה בתקציבי ענק. לא כיף.

כמה נוח ונפלא יהיה אם תהיה דרך לדעת מהם דפוסי הציד של RIAA, כדי שיהיה אפשר להמשיך להוריד קבצים ולישון בשקט. אולם אם עוברים על צווי הזימון נראה כי RIAA מאשימה בהחלפת שירים מטווח רחב מאוד של סגנונות, החל מהיפ הופ ופופ ועד בקאנטרי.

למזלנו כי רב, אתר הסליק ניסה לעשות את העבודה המלוכלכת בשבילנו: עבר על מדגם של 50 צווי זימון בניסיון לדלות שמות מבצעים או שירים שחזרו על עצמם ופירסם את התוצאות.

מהמדגם עולים כמה דפוסים חוזרים ושמות מבצעים שחזרו על עצמם: אבריל לווין מככבת ברשימה, עם 23 הופעות בצווים; אחריה בסטא ריימס, בעיקר בשיר "Pass the Courvoisier", שמופיע ב-12 מהצווים, ואחריו לודקריס, עם 15 הופעות.

אבל גם אם אתם מורידים שירים של בסטא ריימס, אבל לא צריכים להתחיל להעביר את הרכוש שלכם לטיחואנה: כפי הנראה RIAA מחפשת הצלבות של שירים ומבצעים, כך שאם אתם מורידים גם את בסטא ריימס וגם את אבריל לווין, כדאי שתתחילו לדאוג (או לפחות להתחיל להקשיב למוזיקה קלאסית).

בסלאשדוט התפתח דיון על תוצאות המדגם, ואחד הגולשים שם ניסח זאת היטב: "המסר שאני מקבל מ- RIAA הוא כזה - 'אם תקשיבו למוזיקה טובה, נניח לכם'. לי אין בעיה עם זה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by