ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עדיף כבר למות 
 
 הזוועה, האימה והפחד   
 
מערכת חיים ברשת

סקר עדכני מגלה שאנשי היי-טק הם נוירוטים ותלותיים: רק תנסו לקחת מהם את האי-מייל ותראו מה יקרה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אנשי היי-טק חיים על הקצה. באמת. אנשים שלא מבינים כלום אומרים שזו עבודה מסודרת במשרד, עם אורות ניאון בוהקים, מיזוג ומכונת קפה. אנשים כאלה לא מבינים כלום, למשל שמשרד, מיזוג ומכונת קפה יכולים להוות תפאורה מצוינת לאנשים שחיים את הצד האפל של החיים. למשל אנשי טכנולוגיית מידע.

סקר שעשתה חברת אחסון התוכנה Veritas בדק את התלות של עסקים במערך האי-מייל שלהם. לצורך העניין נשאלו כ- 800 מנהלים מתחום טכנולוגיית מידע באירופה ובמזרח התיכון על היחס למערכת המייל שבניהולם.

הממצאים מאירים את המנהלים באור תמהוני למדי: חמישית חוששים לעבודתם אם המערכת לא מתפקדת ומגובה היטב; שליש (!?) אומרים שלאבד את הגישה לאי-מייל לשבוע היא חווייה טראומטית כמו גירושין (?!?!). אכן, תמונות קשות.

מנגד, התגלו כמה דברים מעניינים שלא קשורים ליציבותם הנפשית של העוסקים במלאכה. למשל, שיותר מ- 99% מהחברות מגבות את תשתית האי-מייל שלהם באופן סדיר, אך שרק כחצי מהמנהלים יוכלו לאתר את מקורו של מייל שנשלח מהמערכת.

"האי מייל הפך לאמצעי תקשורת בסיסי, מה שדורש מארגונים להבטיח שהוא תמיד יהיה זמין", אמר מרק ברגמן מווריטס. והוסיף כי אם טכנולוגיית המידע לא מתפקדת היכולת של כל העסק "לייצר עסקים" נפגמת. כאילו דא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by