ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
100 דולר שערפאת לא רלוונטי 
 
 
מערכת חיים ברשת

סוכנות ביטחון של הפטנגון תפתח אתר הימורים במטרה להשתמש בתוצאות לניבוי פעולות טרור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הייתם שמים 100 דולר שערפאת לא יהיה עימנו ב-2004 או שישראל תפשוט את הרגל ב-2005 ? אתר במימון ממשלת ארצות הברית ישמח לתת לכם להמר על עתיד המזרח התיכון.

אחת מסוכנויות הביטחון, DARPA, מתכננת להשתמש באמצעי חדש כדי לנבא ולמנוע פעולות טרור – אתר הימורים: "שווקי הימורים הוכיחו עצמם כצודקים בניבוי תוצאות בחירות, למשל, והם מספקים לעיתים ניבויים טובים יותר מאלה של מומחים", נמסר אתמול מהסוכנות.

באתר, שיופעל על ידי החברה הפרטית Net Exchange, ניתן יהיה להמר על עתיד מדינות המזרח התיכון (מה שבכנסת עושים כבר שנים), בהן ישראל, סוריה וירדן, ויתייחסו למצב הכלכלי, אזרחי וצבאי באזור, וכן ליחסן של המדינות לארצות הברית.

נראה לכם שהשלטון בירדן לא יציב וייפול בקרוב ובא לכם לעשות עלך זה כסף? כדי להשתתף בהימורים תצטרכו להרשם ולהפקיד כסף, ורק אז תוכלו לקנות חוזים להתרחשות מאורעות שנראים לכם. אם נדמה לכם שלמאורע שקניתם אין סיכוי תוכלו למכור אותו, ואם צדקתם, תקבלו את הכסף.

ההרשמה לאתר תחל ביום שישי, ותאפשר לאלף גולשים להשתתף והמספרים יוכלו לטפס עד ל- 10,000 משתתפים מרחבי העולם עד ה-1 בינואר. ההימורים יחלו ב-1 באוקטובר וההשתתפות תאסר על סוכנים ממשלתיים.

עדכון: התוכנית המבריקה של הפנטגון, אותה הגה לא אחר מג'ון פויינדקסטר (האיש שאחראי על גם על מפלצת המידע, ה-TIA) נתקלה בהתנגדות קשה בבית המחוקקים האמריקאי, כאשר סנאטורים נזעמים החליטו לעצור את היוזמה, עוד בטרם יחל גיוס הסוחרים ביום ו'.

לאור הביקורת החריפה הודיע אמש תת-שר ההגהנ האמריקאי, פול וולפוביץ', כי התוכנית בטלה ומבוטלת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by