ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סקס שקרים ואינטרנט 
 
 
מערכת חיים ברשת

בעלי הפורטל sex.com זכה בעתירה נגד חברת Verisign שהעבירה באופן לא חוקי את הדומיין ב-1995

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הרגלי האוננות שלכם שווים הרבה מאוד כסף, ומניעים תעשייה שלמה המושתתת ברובה על ניצול ציני של נשים וגברים (אבל לא כולה, תודה לאל על חסדים קטנים). הרבה אנשים רוצים את הכסף הזה, וכדי להשיג אותו הם מוכנים להסתבך בזיופים ובחובות עתק. עד כה הברור מאליו, אבל מה שמפתיע הוא שהחלטה תקדימית הנוגעת לתוקף החוקי של בעלות דומיינים התקבלה דווקא לגבי אתר סקס.

גארי קרמן, הבעלים של פורטל הסקס המאוד רווחי sex.com זכה בבית המשפט לערעורים בסן פרנסיסקו, ויוכל להגיש תביעה נגד חברת Verisign על אובדן הכנסות מהעברה לא חוקית של הדומיין.

זה רק הפרק האחרון עד כה בסאגה מתמשכת. סיפורנו מתחיל אי שם ב – 1994, כשמתכנת ושמו גארי קרמן קנה מחברת Networks solutions, את הדומיין sex.com. אבל האושר והעושר לא נמשכו זמן רב, שכן ברנש ושמו סטפן כהן השיג כשנה לאחר מכן את הבעלות על הדומיין, והפך אותו לפורטל פורנו משגשג במשך חמש שנים תמימות.

אולם לא בתום לב זכה כהן בבעלות, כי אם בזדון: הוא שלח לחברת Networks solutions מכתב מזויף שבו ביקש שהדומיין יועבר לידיו. מכיוון שהחברה לא טרחה לוודא עם קרמן את נכונות המכתב, הועבר הדומיין לכהן, שעשה מיליונים. קרמן לא יכל לעשות דבר למעט תלישת שיערות ראשו בזעף, עד שסוף סוף תביעתו התקבלה ב- 2000, אז פסק בית המשפט כי אכן, הכתובת שייכת לו, אבל בועת האינטרנט התפוצצה זה מכבר, והרווח הגדול היה בידיו של כהן. בעסה.

בינתיים קנתה חברת Verisign את חברת Networks solutions במארס 2001, וקרמן תבע מכהן לשלם לו 65 מיליון דולר על אובדן רווחים פלוס 25 מיליון פיצויים. כהן, לאחר שהפסיד בערעור עשה את המעשה ההגיוני במקרה כזה: העביר את כל נכסיו לטיחואנה וברח למקסיקו. יופי לו.

עצבני ומתוסכל נותר לו ברמן, והחליט לתבוע את verisign. רק מה, בית המשפט בקליפורניה קיבל את טענת החברה שאין מקום לתביעה, כיוון שהחברה לא אחראית להעברה לא חוקית, ודחה את העתירה.

בית המשפט לערעורים בסן פרנסיסקו הפך את ההחלטה, ופסק שיש מקום להגשת תביעה נגד Verisign. בין היתר פסק הדין כולל התייחסות לדומיין כאל רכוש, ומאפשר להחיל עליו את כל החוקים הנוגעים לשמירת זכות הבעלות. מהפך. "זוהי החלטה תקדימית", אומר ג'יימס וואגסטף, עורך דינו של קרמן, "זו הפעם הראשונה שבית משפט מחיל התייחסות אל דומיין כרכוש".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by