ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
איש רוכב על חתול מת לעבר תהום 
 
 בעיני אוהביו הוא פאסה   
 
מערכת חיים ברשת

התאגידימים, אלה מלמעלה, עדיין לא זנחו את חזון נאפסטר. בקרוב תושק מהדורה שניה, נכה ומוגבלת של התוכנה ההיא שפעם, מזמן, אתם יודעים, נאפסטר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בזמן שיש כבר מי שחושב מה יהיה ביום שאחרי מלחמות הקאזאה-RIAA, יש מי שעדיין מתעסק ברצינות בבדיחה הטראגית הישנה ההיא – נאפסטר. ומי יכול להתעסק בחדשות של אתמול, כשהעתיד כבר נוגח לו בישבן? כמובן, התאגידימים.

ובמקרה הזה חברת רוקסיו שהודיעה שלקראת החגים הבאים על שוחרי ישו, תושק גרסא 2.0 של נאפסטר. החתול הממזרי, שהוגיע את שנתם של אנשי חברות התקליטים עד שאלו נפרעו ממנו, יהפוך לחתלתול קטנטן וחביב, כמעט לא מזיק. במקום החלפות קבצים בעלות אפסית, הפכו ברוקסיו את חווית נאפסטר לעוד חוויה של קניית מוזיקה ברשת. אפשר לשלם לפי כמות ההורדות, אפשר לשלם סכום חופשי, אפשר לשמוע רדיו, ואפשר כל מני שילובים של האפשרויות הללו. אפשרות החינם, זו שכולנו למדנו לאהוב ולהוקיר, לא קיימת בסיפור של רוקסיו.

וכרגיל, כדאי לשמוע קצת ממה שהוציאו אנשי יחסי הציבור של החברה לעיתונות, רק כדי לשחרר איזה צחוקון. כמו למשל "נאפסטר 2.0 נבנתה מאפס כדי לשקף את המהות העצמאית והחדשנית שהמותג נודע בזכותה", מצוטט מנכ"ל רוקסיו כריס גורוג. "הצרכנים רוצים גמישות, ובפעם הראשונה הם לא יאלצו לבחור בין מנויים להורדות". נכון מצחיק? כמו איש רוכב על חתול מת לעבר תהום.

ורק כדי להוכיח שמי שנוטש את נאפסטר באים עליו דברים טובים, בית המשפט החוקתי בגרמניה קבע כי לא ניתן לתבוע את תאגיד ברטלסמן, הבעלים הקודמים של פגר החתול, על הפרת זכויות יוצרים בניו-יורק. התביעה, על סך 17 מיליארד דולר, הוגשה על ידי תאגידי המוזיקה היריבים לברטלסמן, רק בשל ההשקעה שלה בנאפסטר המחרחרת. מזל טוב לברטלסמן, כל עוד הם שם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by