ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כמה אתם טלפתים? 

כמה אתם טלפתים?

 
 
הילה בקמן

משחק מימי בית ספר, איך עושים דווקא, הסרטים של פיקסאר וקריאת מחשבות בקלות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הגדר הטובה

 
הסיפור מתחיל בהחלטה של בחור אחד לונדוני לוותר על התחבורה הציבורית המחורבנת הקרובה לביתו, ולהתחיל לדווש עם אופניו לעבודה. יום אחד, גילה לתדהמתו שלט מחובר לגדר שלה קשר את אופניו מדי יום, במשך שישה חודשים ולשונו: "אופניים שיחנו כאן, יוסרו ללא הודעה מוקדמת". מאז, הוא לא מפספס הזדמנות לחבר לגדר כל דבר שאינו אופניים כמו דלת מקרר, קרש גיהוץ, כלב, גדר אחרת, ומה לא, ומתעד את הכל בצילומים ובטקסט, להנאתכם.
 

על איזה כותרת אני חושב?

 
כולם ניחנים בכישורים טלפתיים ברמה זו או אחרת. רוצים לבדוק עד כמה מפותחות היכולות הטלפתיות שלכם? כל מה שנדרש מכם כדי לגלות, הוא לנחש אילו קלפים בחר המחשב.
 

ועכשיו?

 
לא הברקתם והתבאסתם? תוכלו לאמן ולשכלל את החוש השישי שלכם. קודם כל הרגעו. אם תנסו להתרכז חזק מדי, לא תגיעו לתוצאות טובות, וכך יקרה גם אם תמהרו לנחש - זאת הטענה של מביני דבר. הקישו בנונשלאנס על הקלף שקורץ לכם, וגלו מייד אם קלעתם. המחשב שעוקב אחר התקדמותכם, נסיגתכם או דשדושכם במקום, ידווח לכם עליהם בזמן אמת.
 
 

תודה על כל מה שנתתם

 
כעת אפשר להכיר תודה פעם נוספת לחברת Pixar - שהוציאה לאקרנים, בין השאר, את הסרטים המקסימים 'למצוא את נימו' ו'צעצוע של סיפור' - על ההזמנה לצפייה מקוונת בסרטי אנימציה קצרים עם אותה אנימציה מפעימה וסיפורים אנושיים, מלאי חמלה והומור.
 

תן כאפה

 
זוכרים מימי בית הספר הרחוקים את המשחק בו אמורים לכפכף כף יד יריבה לפני שהיא מספיקה לכפכף את זו שלכם? בכל אופן, כאן תוכלו לשחזר, לבד או עם חבר, את ההדהוד המר של הכאב כשיד היריב מכה בשלכם ואת תחושת הנקמה המתוקה לכשתקדימו להכות, מבלי לצאת חבולים או מחבלים.
 

מי המעריץ הסודי?

 
זכריה חושק ברננה, אבל הוא מתבייש לגלות לה את שעל לבו. הוא משתמש ב- Secretadmirer.com כדי לשלוח לה הודעה ממעריץ אלמוני. רננה פותחת את תיבת הדואר שלה, ולהפתעתה כי רבה, מגלה מכתב ממעריץ אלמוני. גם היא נכנסת לאתר ושולחת אף היא הודעה אלמונית לבחיר לבה - ניחשתם נכון- זכריה שלנו. מסד הנתונים של האתר שולח לשניים הודעה שהם זיווג משמיים. הבנתם? - נפסדים אתם לא יכולים לצאת.
 
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by