ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ניצחנו! 
 
 גולשים ת`יו.אס.איי   
 
מערכת חיים ברשת

לפחות בכל מה שקשור לצעירים בארצות-הברית, האינטרנט ניצח את הטלוויזיה, והפך למדיום מספר אחת. הרבה מזה קשור לזה שאפשר לדבר בטלפון תוך כדי גלישה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בני-נוער וצעירים עד לגיל 24 בארצות-הברית מבלים יותר זמן באינטרנט מאשר מול הטלוויזיה. את קביעה הלא-ממש-מעציבה הזו פירסמה חברת המחקר העצמאית Harris Interactiv, שערכה מחקר מקיף על העדפות המדיה של הצעירים, על פי דיווח של סוכנות רויטרס.

המחקר, שהוזמן במקור על ידי פורטל יאהו, סקר 2,618 אנשים בגילאי 13-24. על פי הממצאים, הנשאלים בילו כשבע-עשרה שעות בשבוע מול מסך המחשב, לא כולל זמן קריאה ושליחת אימיילים. לעומת זאת, רק ארבע-עשרה שעות הוקדשו למסך הטלוויזיה, ועוד 12 שעות להאזנה לרדיו.

על פי המחקר, רוב בני הנוער שנשאלו ענו כי סביר להניח שבמהלך הגילשה ברשת הם יעסקו בפעילות נוספת, כמו האזנה למוזיקה או שיחה בטלפון. רבים מן המשיבים אמרו שיעדיפו את האינטרנט כיחפשו מידע על סרטים, ביקורות מוזיקה או חדשות על סלברטיז.

"בעוד שדורות קודמים מעדיפים להתחתן עם סוג מדיה אחד...בני הנוער והמבוגרים הצעירים של ימינו אינם המומים משפע אפשרויות המדיה...אלא מרגישים מועצמים ממנו ומסגולים לעסוק במספר דברים במקביל", אמר המחקר.

וונדה האריס מיאהו אמרה שהצעירים היום משתמשים באינטרנט כמרכז של פעילות המדיה שלהם. "הרבה במחקר מראה שהאינטרנט היא מדיום עיקרי למידע, מידע על מוצרים, מידע על מחירים, צרכי לימודים", אמרה. "הם לא יחשבו אפילו לבדוק בעיתון מתי סרט מוקרן".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by