ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
להוריד את נמו 
 
 
רויטרס

חברת דיסני תתחיל להפיץ סרטים באינטרנט בשיתוף אתר Movielink. מי יודע, אולי בקרוב אפשר יהיה להתחיל להוריד את נמו גם באופן חוקי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירות הורדת הסרטים בתשלום, Movielink וחברת דיסני חתמו על הסכם שיתוף פעולה שבמסגרתו תציע מעכשיו מובילינק סרטים של דיסני להורדה ברשת, כך מסרו אמש (ד') שתי החברות.

לא נמסרו כל פרטים פיננסיים על העסקה, אולם חתימתה בעצם מאפשרת למובילינק לספק סרטים של שישה מבין שבעת האולפנים הגדולים בהוליווד, כאשר רק אולפני פוקס המאה העשרים עדיין לא הצטרפו. דיסני תספק כותרים חדשים וכן סרטים ישנים יותר מהחברות סרטי דיסני, Touchstone, Dimension ומיראמקס.

בסתיו הקרוב, מתכננת דיסני לשגר שירות סרטים בתשלום משלה, בשם Moviebeam, להפצה ישירה של סרטים מכל האולפנים, ישירות לצרכנים.

ההבדל בין שני השירותים הוא כי מובילינק מציעה סרטים לצפייה מהמחשב הביתי או על טלוויזיות המחוברות אליו. שירות Moviebeam ישתמש בשידורי טלוויזיה ולא באינטרנט, וישלח את הסרטים לטלוויזיות שיצויידו בממירים מיוחדים.

משתמשי מובילינק צריכים תשתית פס-רחב בביתם על מנת להוריד סרטים, אשר יכולים לעלות בין שלושה לחמישה דולרים להורדה. קטלוג הסרטים של החברה מכיל עתה כ-400 כותרים, לעומת 175 כותרים עימם התחילה החברה.

עדיין מדובר בכמות סרטים צנועה מאוד, לעומת כמות הסרטים הניתנים להורדה בצורה בלתי חוקית מרשתות ה-P2P באינטרנט. אולם יש לזכור כי עם הסרטים החוקיים לא יישלח הבייתה צו זימון לבית משפט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by