ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הוציאו לקוקה קולה את המיץ 
 
 
עידו קינן

בעקבות הפרסום ב"חיים ברשת": 200 זוכי המכרז שבוטל במבצע קוקה קולה – יקבלו גם את הפרסים וגם את ה"דציבלים" חזרה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סוף טוב לפרשת ביטול מכרז הסלולריים במבצע "קוקה קולה מיוזיק": בעקבות הלחצים לאחר הפרסומים בחיים ברשת, הוחלט בחברה להעניק את הטלפונים הסלולריים לזוכים במכרז שבוטל, וגם לפצותם על ידי החזרת ה"דציבלים", שמשמשים כ"כסף" במכרזים הללו.

במסגרת מבצע הקיץ "קוקה קולה מיוזיק", אוספים המשתתפים "דציבלים" מבקבוקי המשקה, ומשתתפים איתם במכרזים על פרסים שונים. באתר המבצע התקיים בשבוע שעבר מכרז על 200 טלפונים סלולריים T720 של מוטורולה. המכרז ארך שבוע שלם, אולם בסמוך לסגירתו, שנקבעה ליום שבת ב-22:00, כרע האתר תחת עומס הגולשים ורבים לא הצליחו להיכנס אליו כדי להשתתף.

בתגובה לפנייתנו, נמסר בתחילת השבוע מקוקה קולה כי "בוטלו תוצאות המכרז [...] ובמקומו יערך מכרז חדש שבמהלכו יעמדו למכרז 200 טלפונים סלולריים. [...] כמו כן, הדציבלים יוחזרו לחשבונם של משתתפי המכרז מאמש בהתאם לתקנון המבצע".

בעקבות הפרסום פנה אלינו זוכה במכרז, יששכר בן-חמו, והודיע שיתבע את החברה אם לא יקבל את המכשיר הסלולרי. פרסום הכתבה גרר תגובות נוספות של זוכים לא מרוצים.

היום התקשרה לבן-חמו נציגה מטעם קוקה קולה, והודיעה לו כי 200 הזוכים במכרז שבוטל יקבלו את המכשירים הסלולריים, וכי יוחזרו להם ה"דציבלים", בהם יוכלו להשתמש במכרזים הבאים במבצע.

מקוקה קולה טרם נמסרה תגובה רשמית.
 

עדכון 24/07/03

 
הבוקר (ה') התקבלה תגובת קוקה קולה ישראל לידיעה:
"מבצע קוקה-קולה מיוזיק צובר תאוצה, וכמדי שנה גם הקיץ מפתיעה החברה שוב ושוב את קהל צרכניה, ואלה יוצרים ביקושים גדולים לפרסים המוצעים במסגרת זו. בשבת האחרונה שיאי הביקוש הגיעו לשיא חדש וכתוצאה מזה המכרז בוטל עקב עומס טכנולוגי כבד על המערכת.

יודגש כי עם היוודע דבר התקלה במוצאי שבת, נערכו כל התיקונים הדרושים בתוך פחות משעתיים, תוך עמידה בכל הנהלים, בכדי שתקלה זו לא תחזור שנית.

במקביל להודעתה של קוקה-קולה על ביטולו של מכרז זה וקיומו של מכרז זהה בשבוע הבא, החליטה אמש הנהלת קוקה-קולה תוך הקשבה מלאה ללקוחותיה המשתתפים במבצע, להעניק כמחווה של רצון טוב טלפונים למשתתפים שהוכרזו כזוכים במכרז שבוטל.

סמנכ"ל השיווק של החברה המרכזית לייצור משקאות קלים קוקה-קולה אמר: 'כמחווה של רצון טוב, החלטנו לעשות את הצעד שלדעתנו הוא הנכון מכולם – להעניק את הזכייה בכל זאת גם לצרכנים שכה ציפו למכרז, ולהבטיח כי ימשיכו להנות מהכיף שרק מבצעי "קוקה- קולה" יודעים להעניק. כל זאת למרות שתקנון המבצע מורה בבירור לקיים מכרז חלופי ללא הענקת פיצוי למשתתפי מכרז שבוטל'.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by