ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
!Beat It, RIAA 
 
 RIAA לא גולשת לכאן יותר   
 
מערכת חיים ברשת

אתר חוסם כניסה ממחשבי RIAA ו-MPAA וקורא לאתרים נוספים להצטרף לחרם; מייקל ג'קסון יוצא נגד הצעת החוק שתשלח פיראטים לכלא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כלא? אתם דפוקים או מה?!
 כלא? אתם דפוקים או מה?!   
עוד לא יבש הדיו על צווי הזימון המורים לספקי אינטרנט למסור את פרטיהם של 871 (והמספר הולך וגדל בכל יום) משתמשים החשודים בהפצה לא חוקית של קבצים, וכבר צצה תוכנה המאפשרת לאתרים להחרים את מחשבי RIAA ו-MPAA במחאה.

לאור החרפת המאבק של תעשיית המוזיקה והסרטים במפיצים פיראטיים של קבצים (תוך רמיסת הזכות לפרטיות, אבל כנראה שאפשר לעשות הכול כשיש לכם מחלקה משפטית עם תקציב שיכול להאכיל את כל נפגעי התוכנית הכלכלית), התעורר זעמם של גולשים בפורומים ובאתרים ברחבי האינטרנט. מסתבר שגם עצבים של גולשים יכולים להעלות מדרגה: אתר techfocus מציג תוכנה שמונעת ממחשבים השייכים לרשתות של RIAA ו- MPAA להיכנס לאתר, וקורא לאתרים להצטרף לגל המחאה, להוריד את התוכנה ולחסום כניסות מצד התאגידימים השנואים. כה לחי!

"התאגידים מעדיפים לתקוף אינדיווידואלים מאשר לנסות ולמצוא פתרון סביר לסוגיית הורדת הקבצים", מסבירים באתר, ומוסיפים שמה שהעלה להם את הסעיף זה השימוש שעשו התאגידים בכתבה שהתפרסמה באתר, תוך הוצאתה מהקשרה וללא קבלת אישור.

אכן, הגיוני היה לצפות שמי שקנאי כל כך לגבי זכויות יוצרים יכבד אותם בעצמו, אבל כנראה שכשקונצרן הסנדלרות הולך יחף זה בסדר. כל עוד מדובר באיגוד הסנדלרים הכי עשירים בשוק, כמובן.
 

מייקל ג'קסון מתנגד לחוק הדרקוני נגד מחליפי קבצים

 
הצעת החוק של חברי הקונגרס הדמוקרטיים ג'ון קוניירס והווארד ברמן, שתחמיר את העונשים הקיימים על הפרת זכויות יוצרים ואף תאפשר לשלוח מחליפי קבצים לכלא, מפחידה הרבה אנשים וזוכה להתנגדות נמרצת, ולפעמים מפתיעה. "אני חסר מילים לנוכח העובדה שמעריצים יישבו בכלא רק בגלל שהורידו מוזיקה". את המילים אומר לא מלאך ולא שרף, כי אם מייקל ג'קסון בעצמו, האיש שמאות משיריו עוברים בשניות אלה מהארד דיסק להארד דיסק באופן פיראטי, מבלי שיראה ולו עליהם סנט אחד.

"זו טעות להוריד קבצים באופן לא חוקי, אבל אסור שאנשים יישבו בכלא על עבירה כזו", אמר הזמר האינפנטיל אך החינני ל-BBC, וזכה בליבנו לנצח (או לפחות עד הפרשייה המשפטית האזוטרית הבאה שלו) – מכנסיים מתרחבים לעולמי עולמים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by