ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
זוכה במבצע קוקה קולה: "אם תבטלו את זכייתי – אתבע" 
 
 קוקה קולה, בכל מקרה תפסידו. מבצע ``קוקה קולה מיוזיק``   
 
עידו קינן

זכה בסלולרי במכרז מקוון, אולם זה בוטל בעקבות עומס על האתר; קוקה קולה הגיבה הבוקר (ג'): אנחנו פועלים לפי התקנון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
למה לא הודיעו שהמכרז בוטל? אישור הזכיה של בן-חמו
 למה לא הודיעו שהמכרז בוטל? אישור הזכיה של בן-חמו   
זוכה במבצע "קוקה קולה מיוזיק" מאיים לתבוע את קוקה קולה ו-וואלה שופס אם יבוטל המכרז בו זכה. אתמול דיווחנו על החלטת קוקה קולה לבטל את המכרז, בעקבות עומס על האתר שמנע מגולשים רבים להשתתף בו.

במסגרת "קוקה קולה מיוזיק", מבצע הקיץ של קוקה קולה, אוספים המשתתפים "דציבלים" מבקבוקי המשקה, ומשתתפים איתם במכרזים על פרסים שונים. הזוכה, יששכר בן-חמו, זכה בסלולרי T720 של מוטורולה, במכרז שנסגר שלשום (ש').

אולם כאמור, המכרז לא עבר חלק, כפי שאישרו לנו אתמול בקוקה קולה: "בעקבות הביקושים הגדולים למבצע הקיץ של 'קוקה-קולה' שכלל מכרז של 200 טלפונים סלולריים ואשר נערך אמש, ארעה תקלה טכנית שנבעה מעומסי יתר. בשל כך, בוטלו תוצאות המכרז שהסתיים ביום שבת ה-19/7/03 ובמקומו יערך מכרז חדש שבמהלכו יעמדו למכרז 200 טלפונים סלולריים. המכרז יפתח ביום שבת ה-27/7/03 בשעה 00:01 ויסגר בשבת ה-2/8/03 22:00. כמו כן, הדציבלים יוחזרו לחשבונם של משתתפי המכרז מאמש בהתאם לתקנון המבצע".
 
 
בן-חמו, שקיבל אימייל על זכייתו במכרז, לא קיבל הודעה על הביטול, עליו קרא רק בחיים ברשת. הוא שלח מכתב לוואלה שופס, מפעילת אתר המבצע, ולקוקה קולה ישראל, תחת הכותרת "ביטול לא חוקי של מכרז", ובו כתב: "לתדהמתי [...] גיליתי שהחלטתם באופן חד צדדי לבטל את המכרז כיום לאחר סגירתו. התקנון של המבצע מאפשר ביטול מכרז לפי סע' 10.2.1.3.3 בשל בעיה בתקשורת. לא ברור לי כיצד יכולה להתקיים תקלה בתקשורת כאשר אני הצלחתי לשלוח הצעה ב-21:55! האם זו שיטתה של חברת קוקה קולה או וואלה שופס להתחמק מאחריות ומהמבצע שלהם? האם אתם רק מעודדים רכישה של מוצרי קוקה קולה ואתם לא עומדים בהתחייבויות שלכם?".

בן-חמו סיכם את מכתבו: "אני ממתין למכשיר הפלאפון שזכיתי בו בצורה חוקית. [...] אין במכתב זה משום ויתור על זכותי לפנות לערכאות משפטיות, במידה ותשובתכם/תגובתכם לא תהיה הולמת כפי שאני מצפה מכם".

פנינו לקבל תגובה ממשרד יחסי הציבור של קוקה קולה, טריואקס. בעקבות פנייתנו התקשרה יחצנית החברה, שלי פלדמן, לבן-חמו והסבירה לו את הבעייתיות של המכרז. הוא השיב לה שעל החברה היה להודיע על ביטול המכרז מיד כשנודע שיש עומס, ולא אחרי סגירתו, כשהזוכים כבר הוכרזו וקיבלו אימיילים שבישרו על הזכיות. לדבריו, אמרה לו פלדמן כי טרם התקבלה החלטה לגבי הזוכים במכרז, וכי היא תיצור איתו בקשר בתוך יום או יומיים.

מקוקה קולה טרם התקבלה תגובה רשמית.

עדכון, 22/07/03
מקוקה קולה נמסר היום (ג'): "קוקה קולה רשאית לבטל את המכרז בהתאם לתקנון, שעל פיו מתנהל המבצע. הלקוח שהפניתם אלינו מטופל אישית על ידי החברה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by