ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סע, יש לך עוד 
 
 כולם מדברים על ערך כספי, אף אחד לא מדבר על מחזור   
 
מערכת חיים ברשת

ארגון צרכנים הולנדי חזר בו מהאשמות כאילו שבב שהתקינה אפסון במחסניות הדיו שלה עובד על לקוחות וגורם להם להחליף מחסנית לפני הזמן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון הצרכנים ההולנדי Consumentbond הודה בסוף השבוע בכך שפישל כשקרא ל-650,000 חבריו להטיל חרם ולהפסיק לרכוש את מדפסות הזרקת הדיו של חברת אפסון. הארגון חזר בו מהעיצה, שניפק בשבוע שעבר, לאחר שהסיק כי "השבב החכם הרמאי" שבא לידי שימוש במחסניות הדיו של אפסון, אינו כה רמאי אחרי הכל.

תפקידו של השבב לאמר מתי יש צורך להחליף את מחסנית הדיו, אפילו אם יש עדיין מספיק דיו להדפסה של חמישים דפים נוספים. קבוצת הצרכנות הסיקה עתה כי הדיו הנותר הכרחי להרצת המדפסת כראוי, וכי לא מדובר בטכנולוגייה שבאה לרושש את כיסי הלקוחות.

בהצהרה לעיתונות מיום שישי, הודיע ארגון הצרכנים כי הוא מתחרט על השגיאה: "אפסון הצליחה לשכנע אותנו כי הם לא פעלו שלא בתום לב, או עשו טריקים כלשהם", אמר אוולד וון קיוון, דובר מטעם הארגון.

לדברי אתר הרג'יסטר המדווח על המקרה, ניהלה חברת אפסון בשבוע שעבר "מסע צלב" דרך מודעות בעיתונות ההולנדית כדי להוכיח את צדקתה. הניחוש של הרג'יסטר הוא כי ההודאה הפומבית המשפילה של ארגון הצרכנים תהווה צעד חזק מספיק על מנת לבטל כל סכנה לתביעה משפטית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by