ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לביקורת על בוש הקליקו כאן 
 
 לוחצים איפה שכואב   
 
מערכת חיים ברשת

רפורמה באתר הבית הלבן דורשת שתצהירו אם אתם תומכים בנשיא או לא לפני שיתנו לכם לשלוח אליו מייל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מאוד לא נוח להיות היום ג'ורג' W בוש. לא רק שבדיחות שהופצו בזמן המלחמה במייל בתפוצת נאטו לעגו לו, לאבא שלו, למנת המשכל שלו ולבחירות הלינגוויסטיות שלו – ע"ע "ציר הרוע" – שמעולם לא העידו על תמונת עולם בוגרת, אלא שכעת, כשמתברר שלהצהרותיו אין ממש בסיס וכלי נשק להשמדה המונית טרם נמצאו, הוא פשוט בבעיה.

אם יש לכם מה להגיד על זה, הבית הלבן מנסה לרמוז בעדינות שכדאי שתשמרו את זה לעצמכם. רפורמה שעברה מערכת אתר הבית הלבן מעודדת את הגולשים לשלוח מסר לנשיא דרכה, אבל לא דרך הכתובת הנוחה president@whitehouse.gov, אלא דרך מסלול ייסורים פולשני.

המערכת החדשה דורשת מילוי שורה של שדות כדי להעביר את המסר. הפונים צריכים, למשל, למלא אם ברצונם לכתוב "מכתב תמיכה", או, חלילה, "דעה אחרת". אם מבחינתכם עד כה זה בסדר (אם כי מעט פתטי), דעו לכם שכל פונה מחוייב למסור את שמו המלא וכתובתו, מעבר לכתובת המייל. ואחרי שהגרדיאן כתב על סוכנות הביון OSP, שהקימו בכירים בממשל כדי לגבות את עצמם, זה מרגיש מאוד לא נעים לדעת שהממשל האמריקאי יודע איפה אתם גרים. במיוחד אם יש לכם "דעה אחרת" על מה שעושה מר בוש.

השדות הנוספים כוללים כותרת משנה מתוך רשימה ובה, למשל, "מדיניות חוץ", "טכנולוגיה", או "איכות סביבה", אבל גם בתוך תת-הכותרת לתת-הכותרת אתם מוגבלים – תחת "מדיניות חוץ" תמצאו רק מדינות כעיראק, אפגניסטאן וסין. כך שאם חשקה נפשכם לדון עם הנשיא על הכיבוש או ההודנא, תצטרכו לאלתר ממעט תת-הכותרות הנותרות ("מוקשים", "זכויות אדם" ו"סיוע רפואי").

גורמים בבית הלבן אמרו ל-BBC כי המערכת מהווה שיפור, ועוצבה כדי להפוך את התקשורת לנגישה יותר ולסייע לצוות הבית הלבן להתמודד עם כמויות המייל הענקיות שמתקבלות.

המערכת הישנה עדיין פועלת, אם כי נדמה שלאור ההתפתחויות בתחום הנשק להשמדה המונית (מישהו ראה? מישהו שמע?), בוש יושב בחדרו הסגלגל, קורא את ה"מכתבי תמיכה" ומנסה להתעלם מהביקורת הציבורית והפוליטית מבית. רק אל תדברו לידו על פרשת ניז'ר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by