ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מוות ליתושים  

מוות ליתושים

 
 
הילה בקמן

אנשים שדומים לכוכבים, מילון הראפ המושלם, מתאמנים על להרוג יתושים ומנסים לעזור ל-starwars kid

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yo!

 
חובבי ראפ? לא מבינים על מה לעזאזל מלהגים ברוב כישרון וקצב הראפרים האהובים עליכם? ובכן, מילון הראפ, המכיל מגוון מושגים השייכים לז'רגון הגטו שרק ראפרים בקיאים בו, יכניס אתכם בסוד העניינים. כמו כן, תוכלו לקבל המלצות על אלבומי ראפ והיפ הופ, על פי דירוג שלכם של אלבומים אחרים, לבדוק את אינדקס הראפ, שעשוי להקל על מי שמחפש מידע על ראפ ותרבות הרחוב שממנה צמח, ואולי אפילו לתרום מהידע שלכם ולפענח בעבור האתר כמה מושגים סתומים.
 

מוות ליתושים

 
קיץ. לא רק שהשמש קופחת על ראשינו, בתי שחיינו מזיעים, מדוזות מפרישות את ארסן ומאיימות להידבק אלינו (אללי!) - רוחצי ים תמימים, בנוסף על כל אלה, גם יתושות טורדות את ימינו, וחמור מכך - את לילותינו, ולא מניחות לנו לישון. זה הזמן להשיב מלחמה. מקצה האימונים הזה, יכין אתכם למאבק חסר רחמים במוצצות הדם שלא יודעות רחם.
 

בשבילי הכוכב זה אתה

 
כמה שאתם נהנים כשאומרים לכם שאתם מזכירים אותם במראה, את הסלבז הנוצצים. זה עושה לכם את היום, לפעמים את השבוע (תודו!). זה קורה כמעט לכולם, לפחות פעם אחת בחיים, ויש כאלה שאפילו נוטים להסכים. כאן אתם יכולים להעמיד את הסוגייה הזאת למבחן - לשלוח תמונה שלכם בפוזה ובבגדים אופייניים לתאום ההוליוודי שלכם ולהראות לכל האחרים הטוענים לכתר, מאיפה משתין הסלב.
 
 

אחד לוקח

 
מתקשים להחליט מה ללבוש בבוקר ומה לאכול בארוחת צהריים? נראה אתכם מתמודדים עם הבחירה בין לחיות לבד לנצח, בלי סקס ובלי רומנטיקה, לבין להיות נשוי למישהו שאתם מתעבים ללא יכולת לצאת מהנישואים עד סוף ימיכם, או עם הבחירה בין צפייה בסופרנוס לבין הצפייה בסאות'פארק. לא קל, הא? עם אלו, ועם עוד המון דילמות קשות, תוכלו להתמודד כאן, ולגלות כמה באחוזים שותפים לבחירה שלכם.
 

גברים ממאדים

 
גברים הם תעלומה בעיני המין הנשי. להלן כמה עובדות שפותחות צוהר לעולם הגברים:
- גברים אוהבים לעשות על האש - הם יבשלו אם כרוכה בכך סכנה.
- חתונה עם גרוש היא אקט אחראי אקולוגית. בעולם שבו יש רוב נשי, משתלם למחזר.
- הדרך שבה גבר מתבונן בדמותו במראה, תעיד על יכולתו לאהוב מישהו אחר מלבד עצמו.

רוצות עוד? כאן תוכלו להיחשף לעובדות נוספות.
 

תנו לילד לעבוד

 
'ילד מלחמת הכוכבים', הוא ג'יסליין, קנדי בן 15 שצילם את עצמו עורך קרב דמיוני עם מטאטא בדמות חרב אור. במשך שתי דקות, אחוז אקסטזה, מנפנף הנער השמנמן בחרבו, ומלווה את המיצג באפקטים קוליים משלו. סרטון הווידאו הזה, הופץ תחת כל עץ רענן ברשת, והפך לבדיחת הרשת השנתית ולסיוט שלו. כמה נשמות טובות יזמו עצומה, ממוענת לג'ורג' לוקאס, שקוראת לתת לנער למוד ההשפלות תפקיד אורח בפרק מס' 3. מי שרוצה להשיב לו את כבודו האבוד מוזמן לחתום כאן.
 
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by