ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
השן של אלביס נכשלה במשימה 
 
 אלביס והלהקה – מתכוננים לקאמ-בק?   
 
רויטרס

מי אמר שהאמריקאים משוגעים? אפילו הם לא הסכימו לקנות שן שהייתה פעם של אלביס בסכום של $100,000

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שן שפעם הייתה שייכת לאלביס פרסלי, עד שנאלץ להפרד ממנה בעקבות תאונה, עמדה למכירה פומבית ברשת האינטרנט. אך למרבה הפליאה לא הצליחה השן למשוך קונים שיסכימו להפרד מסכום הרכישה המינימלי שהוצע עליה ($100,000) תוך עשרה ימים.

הייתה הצעת רכישה אחת נאה במיוחד (אם כי די שקרית) שדחפה את המחיר מעלה לשני מיליון דולרים, עד שצוות eBay ביקש מהרוכשים הפוטנציאליים להרשם אם הם גם רוצים לשים את הצעת המחיר שלהם, כך מסר אנטוני דה-פונט, שמייצג את פלו בריגס, הספרית מפלורידה שהיא הבעלים החוקית של השן (אף אחד כבר לא שואל את אלביס לדעתו).

למרות שהפריט הדנטלי (שמגיע באריזת מתנה גם עם כמה שערות שהיו פעם של הזמר) הצליח ליצור שערוריית אינטרנט רבתי (161,000 אנשים צפו בדף תוך 48 שעות), לא נשארה אף הצעה לגיטימית בתום מועד המכירה ביום שישי בלילה.

דה-פונט אמר שבריגס מן הסתם תפצל את אריזת השי לחג ותמכור מעתה את השן ואת השיער בצורה נפרדת, כאשר היא תעלה את המוצר בשבוע הבא פעם נוספת ל-eBay. רואים, התקמצנתם פעם ראשונה, תשלמו יותר ותקבלו פחות בפעם השנייה, קטני אמונה שכמוכם.

"לא באמת היה לנו מושג כמה הדברים האלה שווים", אמר דה-פונט ביום שבת. "זאת הייתה היציאה הראשונה שלנו לקהל".

המכירה הפומבית שנדחתה סיימה שבוע רע במיוחד למכירות הממורביליה (מזכרות) מגיבורים אמריקאים. דגם האב של בובת G.I. Joe המקורית לא הצליח לגייס את סכום המינימום של $250,000 במכירה פומבית בסן-דייגו שנערכה אף היא ביום שישי.

בריגס השיגה את השן של אלביס שתהיה בת לוויה נאמנה לקווצת השיער אותה רכשה מחנות Startifacts המתמחה בממורביליה של ידוענים.

היא החלה את האוסף המופלא שלה על מנת לעשות קידום עסקים לסלון השיער שלה. האוסף כולל עתה שערות מראשיהם של הנשיאים ג'ורג' וושינגטון ואברהם לינקולן. גם מחלפות ראשו של החיפושית המנוחה, ג'ון לנון, לא נמלטו מארנקה של הגברת בריגס הבלתי נלאית. איזה מזל שהיא רכשה את הפריטים עמוסי ה-DNA כדי לקדם סלון שיער ולא חוות שיבוט לידוענים.

בריגס החלה למכור את את האוסף, כיוון שחברות הביטוח דורשות התקנת ציוד עיקוב יקר, לפני שיאותו להמשיך את הפוליסות המכסות את הפריטים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by