ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ונסיים בבדיחה: בקרוב בארץ 
 
 זאפ, וגם אתם לא כאן   
 
מערכת חיים ברשת

חברות הכבלים האמריקניות משיקות בקרוב את ממיר-העל, מכשיר שכולל DVD, מתחבר לאינטרנט באלחוט, ומעליב את הקופסאות שמונחות לנו מעל הטלוויזיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברות הכבלים והלווין בישראל נמצאות במה שמכונה על ידי התקשורת המסקרת את הענף "תחרות רצחנית". התחרות הזו מתבטאת במה שמכונה על ידי לא מעט מהלקוחות "שטויות". פה מציעים לך DVD על חבילה כזו, פה עושים לך טובה ופותחים לך את Fox News לכבוד שבועות.

בארצות-הברית, לעומת זאת, יש הרבה יותר חברות כבלים, התחרות רצחנית באמת, והתוצאה היא התקדמות טכנולוגית בדילוגים מרשימים. הצעד האחרון בתחרות הזו נעשה על ידי חברת Charter, שפיתחה קופסה רב-תכליתית, שהשם "ממיר" קצת יעליב אותה.

הקופסה, שתשווק ברחבי ארצות-הברית החל מהסתיו הקרוב, מכילה מכשיר וידאו דיגיטלי עם דיסק קשיח בן 80 ג'יגה בייט, נגן DVD, ויכולת לתפקד כמרכז מדיה ביתי, המנגן גם קבצי mp3 ומעלה תמונות אל מסך הטלוויזיה. הקופסה מתפקדת למעשה כצמד ממירים נפרדים, כשאופציית הווידאו יכולה להיות מופעלת על אחד מהם או שניהם במקביל.

יותר מזה, המכשיר מסוגל להתחבר ל-Wi-Fi, כלומר לרשת האלחוט הביתית, ומשם לאינטרנט כולו. דרך הרשת הזו יכול המכשיר לקבל תכנים מהמחשב (ללא בדיקת זכויות יוצרים, כמובן), אבל לא לשלוח תכנים מהמחשב (כדי להגן על זכויות יוצרים, כמובן).

וכמובן שהמכשיר תומך בכל השטיקים בהם תומכים מכשירי הווידאו הדיגיטליים (DVR) כגון Tivo, כלומר: הקלטה של תוכניות לפי מילות מפתח, תכנות הקלטות שבועי מראש על פי מדריך התוכניות, ושאר ירקות מגניבוּת. ובברכת "איפה הם ואיפה אנחנו" יסתיימו שידורינו לערב זה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by