ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חדשות הפורומים, גיליון 20 

חדשות הפורומים, גיליון 20

 
 
מיכל יפה

והשבוע: נפרדים מבוורלי, מהיי-פייב, ואפילו מקארין ארד. אבל אל תדאגו: רם אורן נותן כמה טיפים חשובים על החיים, ואם זה לא מספיק, אתם יכולים למצוא נחמה בפורום תעופה קלה ביואל

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הלב מסרב להאמין

כוכבי בוורלי הילס .90210 לאן נוליך את הצער? (מתוך האתר הרשמי)
 כוכבי בוורלי הילס .90210 לאן נוליך את הצער? (מתוך האתר הרשמי)   
שתי מכות קשות ניחתו השבוע על עולם הבידור: האחת - רשת פוקס הודיעה כי לא תשדר את העונה ה-11 של בוורלי הילס 90210, והשניה - להקת היי פייב התפרקה במפתיע. בפורומים, כידוע, לא נשארים אדישים לטרגדיות מהסוג הזה, ואמנם בפורום מוסיקה של וואלה! השאירה מישהי הודעה על כך שהיא לא מפסיקה לבכות בעקבות התפרקות היי פייב. מנהל פורום מוסיקה באורט היה יותר פרקטי, ובמקום לשקוע בצער, צירף קובץ MP3 חוקי של הסינגל האחרון של הלהקה.

גם סיומה של בוורלי לא עבר בשקט. בצערו כי רב, התוודה מישהו בפורום טלוויזיה ורדיו ב-IOL כי הוא חלם שהוא מנשק את דונה. מערכת חדשות הפורומים מצטרפת לתגובה שהוא קיבל על הוידוי הנ"ל. ללא ספק, הצער העביר אותו על דעתו.
 

לעשות אהבה במעלית

עטיפת ספרו של רם אורן `פיתוי`. להגשים פנטזיות
 עטיפת ספרו של רם אורן `פיתוי`. להגשים פנטזיות   
בכל דיון ספרותי-ערכי שנערך בשנים האחרונות, עולה תמיד שמו של רם אורן כדוגמא לספרות רבי המכר פחותת האיכות בהשוואה לספרות הקנונית. השבוע התארח אותו רם אורן בפורום הספרים של IOL בשביל לענות למקטרגיו. זה התחיל בשאלה האם הביקורות הגרועות משפיעות עליו, או שהכסף הגדול מפצה על הכל. בתשובתו (הצפויה) עונה אורן כי אהבת הקהל היא שקובעת, ולא שוכח לנצל את ההזדמנות להעביר ביקורת על מבקרי הספרות בארץ.

אחד הדברים המאפיינים דיונים על ספרות פופולארית הוא חוסר רצונם של המשתתפים בדיון להודות כי הם ממש קוראים ספרים כאלה. דוגמה מצויינת לכך היוותה כותבת שהקפידה להגיד שלא ממש קראה את הספרים של אורן, רק "רפרפה" בהם. אותו רפרוף, מסתבר, גרם לה לרצות להגשים את הפנטזיות המתוארות בספריו של אורן ולקיים יחסי מין במבחר מקומות.

בתשובתו (המשעשעת) של אורן, הוא החמיא לכותבת על שהצליחה לאתר את כל הזיונים בספריו רק על ידי רפרוף וכדי להראות שהוא אינו נוטר לה טינה, המליץ לה על המעלית במלון רויאל ביץ` באילת כאתר למפגשים אינטימיים.

קצת לפני שהלך עוד הספיק אורן לספר למעריצים המודאגים שהספר הבא שלו יצא בסביבות שבוע הספר.
 
 

קארין סוגרת את הפה

 
חברי פורום הפה של קארין בתפוז, המבוסס על טור של קארין ארד באותו שם הופתעו השבוע לקבל ממנה הודעה לקונית שבה היא הודיעה על עזיבתה ואף הגדילה לעשות ופירטה את הסיבה לעזיבתה, ויכוחים על כסף.

חברי הפורום, ששמו שונה מייד ל`פורום הפה` תוך כדי השמטת שמה של קארין משם הפורום, לא קיבלו את ההודעה בעין יפה במיוחד.
 

קצרים

עזר ויצמן. היתה מיידלע אחרת? (רויטרס)
 עזר ויצמן. היתה מיידלע אחרת? (רויטרס)   
גם אתם וודאי חשבתם לא פעם להקים לכם חברת סטארט-אפ ולגרוף מיליונים. בפורום תרבות דיגיטלית בנענע תוכלו למצוא את כל הדברים ההכרחיים להפיכת חברתכם למצליחה.

בפורום מועדון הפי.סי באורט סיפר מישהו על ``פירצה`` לכאורה בשירות קבלת תוצאות הספורט באייסיקיו שמפעילה נטקינג. לדבריו, מספיקה ידיעת מספר האייסיקיו של מישהו בשביל לרשום אותו לשירות ואף לשנות את פרטיו, מבלי שיש דרישה לסיסמה או אמצעי זיהוי נוסף.

בפורום שמועות בנטקינג התפרסמה הודעה שסיפרה כי ויצמן (עייזר בשבילכם) בגד בראומה על ימין ועל שמאל. מה, באמת? מי היה מאמין.
 

פורומים חדשים

 
ב-IOL
פורום אודיו וקולנוע ביתי
פורום ``מישהו לרוץ איתו`` על ספרו החדש של דויד גרוסמן.
פורום תעופה קלה

בתפוז
פורום אופנה

באורט
פורום אובייקטיביזם. הפילוסופיה של איין ראנד.

בוואלה!
פורומי הכרויות: עד 20, עשרים פלוס, שלושים פלוס, ארבעים פלוס.
 
האימייל האדום של חדשות הפורומים

כתבתם הודעה טובה ואתם חושבים שהיא ראויה לחשיפה גם מחוץ לגבולות הפורום בו היא נכתבה? שלחו לנו אותה ואנחנו כבר נביא אותה לידיעת הציבור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by