ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
קנית בריטני צרוב? עזרת לחיזבאללה 
 
 בריטני כמו שלא הכרתם מעולם!   
 
מערכת חיים ברשת

במסגרת מסע הפחדה עולמי, מזהיר מפקד האינטרפול כי כל מי שקונה דיסק צרוב הוא סייען של ארגוני הטרור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש האינטרפול קרא אמש (ד') לפעולת פשיטה גלובלית על פיראטיות התוכנה והמוזיקה, באומרו כי הרווחים מהסחר הבלתי חוקי מסייעים למימון ארגוני טרור דוגמת חיזבאללה, אל קעידה ושאר רשתות טרור.

רונלד קיי נובל, העומד בראש ארגון המשטרה הבינלאומי, האיץ בממשלות וסוכנויות לאכיפת החוק להעביר את הטיפול בפשעים אלה לראש סדר העדיפויות. בהצהרה שמסר לעיתונות אמר נובל: "זו הפכה להיות מתודת המימון המועדפת על מספר קבוצות טרור".

ההצהרה ניתנה אמש לפני נאום אותו נשא נובל בוושינגטון בפני ועדת החוץ של בית הנבחרים. "קיימות מספיק דוגמאות המראות כיצד קבוצות טרור מקבלות מימון בדרך הזה, כדי שנתחיל לחשוש אודות האיום לבטחון הציבור," אמר נובל. "אנו חייבים לנקוט בצעדים מניעתיים עכשיו".

במסמך של האינטרפול שהוגש בוושינגטון נכתב כי קבוצות טרור רבות הניבו רווחים מהפקה או מכירה של סחורות מזוייפות, וביניהם אל-קעידה, חיזבאללה, בדלנים צ'צ'ניים, לאומנים אלבנייים בקוסובו ותומכי המחתרת בצפון אירלנד, נאמר בהצהרה.

נובל קרא להגברת המאמצים לאתר את מקורות הדיסקים, ה-DVD ותוכנות המחשב הפיראטיות, כמו גם מוצרי טקסטיל וסיגריות מזוייפות.

מימון ארגוני התנגדות למשטרים, הפועלים מטבע הדברים מחוץ לחוק (וכולם נא להזכר שפעם גם הלח"י וההגנה הוגדרו כטרוריסטים) מגיע מפעולות בלתי חוקיות. אולם מעניין שאף אחד באינטרפול לא מנסה להגיד כלום נגד מימון הפוליטיקאים החוקיים ע"י החברות הגדולות בתחומים השונים (ע"ע הקשר של טיפר גור ל-RIAA, הקשר של ראמספלד למכירת נשק אטומי לצפון-קוריאה, הקשר של משפחת בוש לחברות נפט ועוד שפע דוגמאות).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by