ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
iTunes בסרטים? 
 
 הסרט הכחול של אפל   
 
מערכת חיים ברשת

לאור הצלחתם למכור מיליוני שירים בדולר אחד, מתכננים קברניטי אפל למכור לכם גם סרטים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מעודדת מהצלחתה המסחררת למכור מוזיקה ברשת, מתכננת חברת אפל להרחיב את חנות האון-ליין שלה ולהוסיף למרכולתה גם סרטים, כך דיווח אמש (ג') אתר בלומברג. הידיעה הראשונית בעניין פורסמה בעיתון גרמני, אך ככל הנראה מדובר בניפוח כותרות יצירתי, כיוון שבראיון עם עובד בכיר באפל אין אישור לדברים.

בבלומברג טוענים כי העיתון הגרמני ה-Berlin Zeitung אמר כי החברה "עשויה להתחיל למכור סרטים און-ליין לאור הצלחת חנות המוזיקה iTunes". כאשר הציטוט בעיתון מיוחס לסגן נשיא אפל האירופאית, פסקל קגני.

אולם תרגום הראיון מראה כי הדברים שאמר היו קצת פחות החלטיים ולא הוזכרו בהן תוכניות ספציפיות.

קגני נשאל ע"י הצייטונג: "האם אתה מאמין שיום אחד תציע אפל סרטים באותו אופן שבו היא מציעה הורדת מוזיקה דרך הרשת?". בתשובתו ענה קגני כי אפל אינה נוהגת להגיב על מוצרים או שירותים עתידיים, אך הוא ניאות לאמר כי "אכן מדובר ברעיון די טוב".

בחודש שעבר שאלו כתבי האתר Macworld את פראנק קזנובה, מנהל השיווק של QuickTime באפל: "האם זה הגיוני להניח שלאפל יש את הטכנולוגיה, התשתית ותוכן קיים כדי להעביר סרטים און-ליין?"

קזנובה הגיב כי שירות התצוגה המקדימה לסרטים שאותו מציעה אפל, כבר זוכה להצלחה גדולה, אולם סירב להגיב על האפשרות כי החברה תרחיב את השירות לכדי הורדת סרטים מלאים בתשלום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by