ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ביאהו ממשיכים לחפש 
 
 
מערכת חיים ברשת

פורטל הענק רוכש את מנוע החיפוש אוברצ'ר, לא בלי קריצה אל האקסית המיתולוגית שלו – גוגל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צאו שניה מהקופסא הקטנה של המחשב וצאו איתנו אל כר הדשא הירוק. לא, אנחנו לא מתכוונים שתתחילו לטייל או משהו כזה, אלא שתדמיינו שאתם מאמני כדורגל. עכשיו תדמיינו שבאחד מהסיבובים הקבועים שלכם במגרשים של השכונות גיליתם יהלום. לא סתם יהלום, אלא כזה שגורם ליוסי בניון להיראות כמו אולג קוזנצוב.

עכשיו תדמיינו שאחרי שלקחתם את היהלום והבאתם אותו לקבוצה גדולה, השתן עולה לראש. הוא פתאום מבין שאנשים באים לראות את הקבוצה רק בגללו, מקים קבוצה משלו ואפילו עובר את הקבוצה שלכם. בשלב הזה יש שני דברים שבוודאי הייתם עושים: הראשון, הוא להעיף את הפוחז מהקבוצה שלכם והשני – הוא לחשוב על דרך להחזיר את הקבוצה למקום הראשון, אם אפשר תוך כדי נקמה מתוקה.

המשל הטיפשי הזה קרה בדיוק לפורטל יאהו. לפני כמה שנים החליטו שם להשתמש במנוע חיפוש קטן ואלמוני בשם גוגל כדי לסדר את ים האתרים שנמצאים באינדקס המשובח שלהם. הצרה היתה שלאט לאט אנשים הבינו שאם הם נכנסים ליאהו כדי לחפש בגוגל, אז הם יכולים לקצר קליק אחד וללכת ישר למקור. התגובה של יאהו היתה החזרת מנוע החיפוש "אינקטומי" לשירות והעפה של גוגל מהפורטל הגדול בעולם.

היום הודיעו ביאהו כי הם לא מסתפקים בהחזרה של האקסית המיתולוגית ומביאים גם את אוברצ'ר, המתחרה הגדולה של גוגל. העסקה באה בהפתעה מסויימת משום שרק לפני מספר חודשים רכשו החבר'ה מאוברצ'ר את מנוע החיפוש אלטה ויסטה ויאהו, כאמור, שבה ורכשה את המנוע אינקטומי.

בגוגל סירבו להגיב של סוכנות הידיעות AP, אולם יהיה מעניין לראות מה הם מכינים ליאהו בסיבוב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by