ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סלולרי נגד מוצצות 
 
 רקוויאם ליתוש   
 
צבי טלית

גם לכם נמאס לקום עקוצים לחלוטין בבוקר? בקוריאה מתגייסים הטלפונים הסלולרים למלחמה ביתושים. אזהרה: השיטה אינה יעילה לאנשים גבוהים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מי הגבר בבית?
 מי הגבר בבית?   
אתם הולכים להרדם, העיניים כבר נעצמות ואז זה מגיע. הזמזום הנוראי הזה שגורם לכם להבין שגם הלילה תהיו עסוקים במלחמה ביתושים במקום ספירת כבשים. אבל עכשיו אולי תבוא הישועה דווקא מכיוון לא צפוי: הטלפון הסלולרי.

מפעילת רשת סלולרית בדרום קוריאה מציעה עתה ללקוחותיה שירות חדש שמתיימר להיות דוחה היתושים הסלולרי הראשון. החל מהיום (ב') יוכלו מנויי חברת הטלקום SK להוריד גל קול שבני אנוש לא יכולים לשמוע, אבל שגרום ליתושים כזה כאב ראש, שהם פשוט יעדיפו ללכת לשכנים.

גל הקול אפקטיבי למרחק של מטר, מה שדי מבאס אם חושבים על זה, כיוון שמעתה כדי להמנע מעקיצות יהיה צורך לחטוף קרינה סלולרית גם באמצע הלילה. מה גם שאנשים אורכים במיוחד (מי שאורכו יותר ממטר אחד, לדוגמה) יאלצו לישון מעתה בתנוחת עובר בלבד, כדי להבטיח שהמכשיר אכן עובד.
 
 
תמורת תשלום זעום של כ-$2.5 יוכלו הלקוחות להשמיע את הצלילים, ע"י הקלדה על מספר מקשים בטלפון. הטלפון ישמיע זמזום דומה לזה שמשמיע היתוש הזכר, שממנו בדר"כ מנסות היתושות (הנקבות הן אלו שאחראיות על מציצת הדם) להמנע.

למרות שהשירות מחסל את חיי הבטריה של הטלפון במהירות, צפוי כי השירות יהיה להיט גדול בימי הקיץ החמים (והלחים עד מאוד) בקוריאה.

וכשירות מיוחד לקוראי חיים ברשת, הנה עיצה לו-טקית בעליל (אך יעילה מאוד) להמנעות מעקיצות היתושות: מבער שמנים ארומטי, כשבתוכו שמן ציטרונלה, בהחלט יבטיח לכם לילות שקטים, וללא צורך בקרינה סלולרית מיותרת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by