ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
איזה שם מתאים לכם? 

איזה שם מתאים לכם?

 
 
הילה בקמן

מוציאים עיניים במשחק מיוחד, קומיקס מתמונות שעוברות ברשת, איזה מוזיקאים כבר לא איתנו וצילומי רחוב נטולי פוזה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תמונות מספרות

 
מורט לקח על עצמו משימה לא פשוטה - מדי יום, לנסות ליצור משלושת הצילומים הפופולאריים ביותר בדואר יאהו, רצועת קומיקס. הוא שומר לעצמו את הזכות לחרוג מכללי הפופולריות כשמדובר בתמונות מטרידות, כגון תמונה של סלין דיון, ומזמין גם אתכם לקחת חלק, ולהציע כיתוב אלטרנטיבי לתמונות (על ידי לחיצה על Alternatiphize).
 

מה קורה מאחורי השלט?

 
אנחנו יודעים מה מסתתר מאחורי השלט שאוחזת עלמה נאה זו. עובדה - כתוב - שחור על גבי לבן. וודנט יו לייק טו נו, הא? אם כן, כל מה שאתם מתבקשים לעשות, הוא לכתוב מה לדעתכם מתחבא שם, או סתם מה שבא לכם ולהשוויץ בלי בושה בפני חבריכם.
 

לכל איש יש שם?

 
ברוריה הוא שם גינרי לנשים שקולן מאנפף, חיתוך דיבורן הוא של מורה ביסודי, והן מתלוננות ללא הרף, האודים הם חמודים, האיציקים - מושבניקים משופמים, והמסעודות - נשים קשות יום. למין האנושי יש נטייה לקטלג, ומתוקף כך, בצדק או שלא בצדק, גם נטייה לשייך שמות לאנשים מסויימים. כאן תוכלו להעמיד למבחן את כושר השיוך שלכם של שמות לועזיים, ולבחור את השמות שנראים לכם מתאימים לאנשים המצולמים.
 
 

שיר לאשכבה

 
אנשים מתים כל הזמן, אין בכך משום המקוריות או החדשנות. אך משום מה, את מותם של כוכבי מוסיקה, מאירה הילת עד של מיסתורין והירואיות נשגבת. מי מהם מת מאיידס? מי נחנק מהקיא שלו? מי נטל את נפשו בכפו? מי מת כתוצאה מהתרסקות מטוס או מסוק, מי טבע ומי התחשמל? את התשובות לכל אלה ועוד, תמצאו במדריך המוסיקאים המתים, ואת מגוון סיפורי המיתות שלהם.
 

יד קלה על הקליק

 
צלמים רבים בוחרים לציית לחוקים המוסכמים של הצילום ולהבנה המשותפת של איך מתקבל דימוי חזותי שמסב הנאה לעין הבוחנת. לפיכך, לפני שהם מקליקים, הם בוחנים היטב את הזווית ואת הקומפוזיה, משתמשים במגוון פילטרים ועדשות מסוגננות, על מנת שיצא צילום ראוי ונטול דופי. non.photography
מציג צילומי רחוב יפהפיים, משוחררים מהחוקים ומהדרישות לשימוש בציוד משוכלל, דרך 'פשוט עמוקה', המאפשרת ביטוי אישי מקסימלי.
 

כהרף עין

 
אל תעפעפו ולו לרגע. פקחו את העיניים, החזיקו את עפעפיכם מתוחים, הכינו את האצבע על העכבר, והקליקו בתוך העין כשהיא פקוחה. אגב, אין טעם להניח את הסמן על העין לאחר שהיא נסגרת, כי היא לא תפתח כל עוד הוא שם. מאוד ממכר.
 
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by